İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

bizde daha yeni verdiler Matematik ve Geometri birleştirilmiş Fizik ve Kimyanın müfredatı değiştirilmiş Biyolojinin konu sayısı ve ders sayısı arttırılmış Almanca kitabı yok kendimiz alcakmışız onu vermiyormuş MEB işte 8 kitap verdiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim çoğu verilmemiş daha

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sen astronomi alıyor musun?

bizim okul seçmeli dersi kendisi seçiyomuş bizim seçtiklerimiz yok

Gizlenmiş İçerik

ben değiştircektim boşuna uğraşmayın Kuran ve Hz. Muhammedin Hayatını görecekler dedi 5 tane din öğretmeni olunca okulda normal oluyo resimi seçmiştik ondada müziği verdiler falan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim çoğu verilmemiş daha :D sen astronomi alıyor musun?

bizim okul seçmeli dersi kendisi seçiyomuş bizim seçtiklerimiz yok :dil3: ben değiştircektim boşuna uğraşmayın Kuran ve Hz. Muhammedin Hayatını görecekler dedi 5 tane din öğretmeni olunca okulda normal oluyo resimi seçmiştik ondada müziği verdiler falan

rezalet :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizim çoğu verilmemiş daha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sen astronomi alıyor musun?

bizim okul seçmeli dersi kendisi seçiyomuş bizim seçtiklerimiz yok

Gizlenmiş İçerik

ben değiştircektim boşuna uğraşmayın Kuran ve Hz. Muhammedin Hayatını görecekler dedi 5 tane din öğretmeni olunca okulda normal oluyo resimi seçmiştik ondada müziği verdiler falan

rezalet

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

öyle ama sonuçta 16 dersten sınav olacağız onlarda üstüne ekleniyo en basit derslerde bunlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim seçmeli dersler;

Sosyal Etkinlik (Boş geçiyor)

İngiliz Dili ve Edebiyatı.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> bizde öyle bir grup yoktu farklı mı acaba her okulda bizde

Alman Edebiyatı

İngiliz Edebiyatı

vardı ben onu istiyodum onlarla değiştircektim ama olmuyo ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...