İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

naz cok iyi oynamiyor bahar urcu harika pas organizasyonlari yapiyordu.

ben kendisini seviyorum evleniyodu futbolcuyla galiba noldu evlendi mi

basketbolcu cenk akyol. evlenmedi daha soyadi daha akyol olmamis :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olabilir bilmiyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> aman boş ver Neslihan var onu napam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cen akyol gezi parki eylemlerine destek veriyordu. kendisiyle roportaj yapmak isteyen ntvnin teklifini geri cevirdi bu yuzden. en sonunda ntvnin sahibi f. sahenkin bankasi garanti basketbol milli takiminin sponsoru oldugu icin cenk akyol milli takima alinmadi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sedanın yüz ifadesi

Gizlenmiş İçerik

ben

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben katılırdım bana işleri düşünce kötü oynardım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> şeyliğine değil mi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> dedim bi ara kaybedicez eyvah ama kazandık

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...