İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

@Semih beeeeeeeeey DMGP?

Eve geleli bi saat oldu daha be, başlıycam şimdi.

Ama hep bi yalan hep bi yalan. Benim de yarım saat oluyor eve geleli ama neler neler yaptım.

Piyano çaldın, kahve yapıp manzaraya karşı kitap okudun, evi temizledin, sifonu çektin vs vs diğ mi? Ya bi git...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:confused1:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Semih beeeeeeeeey DMGP?

Eve geleli bi saat oldu daha be, başlıycam şimdi.

Ama hep bi yalan hep bi yalan. Benim de yarım saat oluyor eve geleli ama neler neler yaptım.

Piyano çaldın, kahve yapıp manzaraya karşı kitap okudun, evi temizledin, sifonu çektin vs vs diğ mi? Ya bi git...

:'( Ama...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Soner yorum sayısını yükseltmeye çalışıyor

Gizlenmiş İçerik

sen de tesekkur et o kadar 12 verijjemmm

puan gelsin 120 teşekkürün kapıda

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim vermeyecegimi mi dusunuyorsun?

ticarette babana bile güvenmiyceksin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> 12 verin 120 teşekkürünüz geri dönsün isteyen var mı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilmem artık 120 teşekkür geldi diye 12 vermezsin 1 verirsin falan belki hiç vermezsin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...