İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

yayinda yazamiyorum goksel kimseyi zorla tutmuyoruz diyor da eskiden yazdiklarina baksin bi o zaman ayni seyi ona soyluyorlardi :D

Ben kimseyi belirterek bir konusma yapmadım Soner. Nedir direkt bir savunma anlamadım? :D

Kimseyi zorla tutmuyoru''z'' demedim. Lakin kimseyi zorla tutacak bir haddim ya da görevim yok. Kimse zorla tutulmuyor. Yani rahatsız olan elbette gidebilir herkes bunun bilincinde. Zamanında kavga ettigimde tartısmada bulundugumda bana da söylendi evet. Ben de gitmek istemedim ne var bunda? Bunu bana karşı niye söyleme gereği hissettin onu anlamadım. Ben bana söylenmedi mi dedim ya da? Neyse tartışma yaratmayalım en iyisi. Saygı duyuyorum düşüncene. Teşekkür ederim :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

goksel cocuk muyuz kimi ya da kimlerden bahsettigin belli. kimseyi zorla tutmuyoruz sonucta dedin. sen de zamaninda gitmedigine gore simdi de kimse gitmeyebilir farkli.bir durum yok. ayip ettin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

goksel cocuk muyuz kimi ya da kimlerden bahsettigin belli. kimseyi zorla tutmuyoruz sonucta dedin. sen de zamaninda gitmedigine gore simdi de kimse gitmeyebilir farkli.bir durum yok. ayip ettin

Soner hala daha negatif yone çekiyorsun konusmaları farkında degilsin. Sen bana ayıp ediyorsun su an ve üzülüyorum.

Ben niye kimsenin gitmesini isteyeyim? O dedigim laf rahatsız oluyorlarsa gitsinler ben bunu istiyorum anlamında degil ki. Ben gitmedim kimse de gitmeyebilir. Birilerinin gitmeleri yönünde bir istek belirtmedim ki ben. Aksine çözelim yine her zamanki gibi eglenmemize devam edelim dedim. Bu konulara yorum yapmak istemiyorum artık açıkçası. Yayında da konusmayacagım hatta. Yanlıs anlasılmadan dolayı özür dilerim gerekirse. Ben biraz daha ''saf'' bakmıştım olaylara ama öyle anlaşılmıyor belli ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kanadali bi sarkici kanadada yasiyor ve orad caliiyor cogunlukla ama fransiz bi sirketle de anlasmasi var luksemburg icin yarisabilir mi? Fransiz sirket internet sitesinde de yaziyor. daha once bunun gibi kisiler yarsti. etybden yanit bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...