İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Hickimsenin cinsel kimligi hickimseyi gram ilgilendirmez biz kimsenin erkekligine laf solemiyorsak kimsede bizim secimimize laf deil ima bile edemez heleki boyle bir platformda umarim herkes benim gibi uluorta hesap vermeden yasamiyor saygi saygi saygi

Dogru

o dediğin şeyi derken saygı mı duydun

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> of Çağatay bi git ya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet duymuyosun bu konuyu kaç kere konuşsakta sen hala anlamadın I was born this way

Gizlenmiş İçerik

ve bu gelde adam yapayım seni veya başka hakaret edebileceğin konu değil saygı duyup beni böyle kabul etmen gerektiği yerde sen gelip ne yapıyosun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]hahahha Facebookta ne konuştuk senle

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> şimdi ben suçlu gibi duruyorum gel bak site seçsin kim suçlu

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bununiye dedigimide soyliyicem zaten uguraa hemen niye kendi uzerine alindin ki sen

neden dedin çok merak ettim buradanda desene

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kime dedin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20">

peki bundan bi yarım saat önce sanırım geldiğinde sen şöyle bir şey dedin "Bizim okula gelde seni adam yapayım" ben neyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/huh@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok yok chatte bazen yazdiklarun gitmiyora yanlis anlasilma olmus

Gizlenmiş İçerik

Çağatay salak mı var karşında sen o mesajı attığın saat 2.08 aynı dakika içinde mesaj atıyorsun ama o mesaj gelmiyor pek inandırıcı değil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...