İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

aaa evet Kazaky ve Mika Newton var

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ya o zamandan benim aldığım zamana yarışma çok değişti Hüseyin neden 2. aldığında bir kez Kazaky veya Max yollamadı ben derecelerimden memnunum bence en iyi ülkem Ukraynaydı derecelerimi seviyorum yolladığım şarkıları seviyorum kimse boşuna laf söylemesin beğenmeyebilirsin şarkılarımı ama verdiğin puanlarıda görüyorum hep vermişsin sonra keşke şu kadar verseydim dediğinde oldu boşuna şarkılarımı ve beni kötüleme

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki Dios sayesinde tanıdıklarınız oldu ben yollamadan önce tanıdığınız şarkılarını dinlediğiniz var mıydı Mika vardı bide Jamala vardı ben öyle ulusal finalde yarıştı diye yolladığım şarkı olmadı ben aradım ama pişman ettiniz nereden aradım nereden Ukraynayı aldım artık bıktım bu konudan gelen geçen yok o iyi yönetti yok bu iyi yönetti sana ne sen kendi ülkene bak kim iyi yönetmiş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koptum hüsniye

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

peki Dios sayesinde tanıdıklarınız oldu ben yollamadan önce tanıdığınız şarkılarını dinlediğiniz var mıydı Mika vardı bide Jamala vardı ben öyle ulusal finalde yarıştı diye yolladığım şarkı olmadı ben aradım ama pişman ettiniz nereden aradım nereden Ukraynayı aldım artık bıktım bu konudan gelen geçen yok o iyi yönetti yok bu iyi yönetti sana ne sen kendi ülkene bak kim iyi yönetmiş

derece bakımından iyi olabilir ama ben onur gibi kendimi acındırıp acındırıp şarkı bulamıyorum bırakıcam son yarışmam diyip diyip milletin merhamet oylarını almadım kendi seçtiğim bana göre muhteşem şarkılarla dereceler aldım ki zaten 12 madalya ve daha sonradan alacagım madalyalar kanıtladı kanıtlayacak hem zaten onur seviliodu ben sevilmiyorum bence buna rağmen ben hala en başarılı 5 üyeden biriyim
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...