İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

benim şarkılarımı çok seviyosun değil mi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> aman bana ne tam senlik yarışma zaten ilk 10a giremeyen şarkılar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 kez giremedim

Gizlenmiş İçerik

3 yarışmada 1 kez

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben 10 yarışmada 2 kez giremedim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aaa değil mi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Svetlana Max ve Mika için yollama hakkı bitmişti

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aaa nereden senin ülken oluyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kendi ülkende 8 yarışma durup kaçmışsın ama ben senin gibi yapmadım 10 yarışma kaldım Ukrayna benim ülkem -,-

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olsun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben derecelerimden memnunum zaten derecelere bakılırsa benim daha iyi derecelerim var

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burda herşey dereceyle olsa keşke

Gizlenmiş İçerik

sonuncu olan birçok şarkı brinci olan yada madalya alan şarkıdan daha iyi olabiliyor burdaki dereceler iyi kötü demek için bir kıstas değil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana göre gönderdiği şarkılara verdiğim puanlar üzerinden bu sıralamayı yapıyorum

her 12 verdiğim şarkısı kazanmadı elbet ama benim birincimdi yani demek oluyorki bu sitede ilk yapan birçok şarkıya 0 çakarken ukrayanın dios yönetiminde ilk 10 dışı kalmış bile şarkısını sevmişim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam o zaman bence deseydin benim aklımda Ukraynayı almak bile yoktu al al dedin aldım Svetlana istedin Max istedin ulusal finale aldım seçilmedi ben ne yapayım sevdiğim şarkıları yollamayı denedim direkt Max veya Svetlana yollayamazdım son haklarıydı zaten Max ve Svetlana yollasam şuanda en iyi yöneten sendin derdin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...