İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

iyi geceler nasılsınız ?

iyiyiz, sen nasılsın? hayırdır nerelerdesin hüsnü mübarek

İşe girdim beya mübarek.Yeni geldim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> TV niye açık değil

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hayırıdr, ne işi? Yayın yapacak adam yok ne TV'si?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyi geceler nasılsınız ?

iyiyiz, sen nasılsın? hayırdır nerelerdesin hüsnü mübarek

İşe girdim beya mübarek.Yeni geldim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> TV niye açık değil

Gizlenmiş İçerik

Hayırıdr, ne işi? Yayın yapacak adam yok ne TV'si?

kebap şişi. Uğura yakışmadı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nerlerde acaba? Son günlerde adminlere olanları düşününce... Sanırım bize nazar değdi.

Uğur da üyeliğini silerse herkes üye olarak kalacağından aramızda seçim yaparız.Birinci olan yeni başkanımız olur.Yarışmayı o düzenler.O Da hep ülkesiyle ilk 10a girer. Yes !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nerlerde acaba? Son günlerde adminlere olanları düşününce... Sanırım bize nazar değdi.

Uğur da üyeliğini silerse herkes üye olarak kalacağından aramızda seçim yaparız.Birinci olan yeni başkanımız olur.Yarışmayı o düzenler.O Da hep ülkesiyle ilk 10a girer. Yes !

Adayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bakalım ünvanlar ( diva,moderatör,s moderatör ) felan dönecekmi cem kaldırmıştı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adayım.

phahahaaaah :haha: çagatay aALKaaLK
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...