İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Kalabalık oldu.Tamda yatıyordum :D iyi geceler herkese ( Arkadaş oylaması yaptıklarıma da :siritma: )

Laf mı sokuyosun aklın sıra ? Bi saygısızlığını daha görürsem süresiz banı yersin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitenin yeni hali müthiş ya. Bakıp bakıp gözlerim doluyor.

Begendigin icin mi?

Aşırı otesi hem de. Bugün durup durup övdüm yeni halini haberin yok mu senin çocum?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Begendigin icin mi?

Aşırı otesi hem de. Bugün durup durup övdüm yeni halini haberin yok mu senin çocum?

Oha bilmem okumadim, sen begendiysen olay bitmistir zaten. Biliyorum sana begendirmek cok zor. :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kalabalık oldu.Tamda yatıyordum :D iyi geceler herkese ( Arkadaş oylaması yaptıklarıma da :siritma: )

Laf mı sokuyosun aklın sıra ? Bi saygısızlığını daha görürsem süresiz banı yersin.

Şu muhabbetlere girmeyin işte. Ben bunları söyleyince yanlış anlaşılıyorum ama hoş değil şu tavırlar da. Birbiriyle konuşmak isteyen varsa, derdi olan varsa doğru düzgün konuşsun. Hani bi olaylar oldu site dışı (sanırım) sonra bi ara bura karıştı falan ne oldu anlamıyorum ama ağzımızın tadı kaçmasın Ali Rıza Bey demek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Begendigin icin mi?

Oha bilmem okumadim, sen begendiysen olay bitmistir zaten. Biliyorum sana begendirmek cok zor. :D

Çok çok begendim hem de. Renk uyumları falan. Hem mor rengini aklımın ucundan bile geçirmemiştim ama çok çok yakışmış. Ellerinize saglık.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...