İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Bizim seçmeli dersler;

Sosyal Etkinlik (Boş geçiyor)

İngiliz Dili ve Edebiyatı.

:o bizde öyle bir grup yoktu farklı mı acaba her okulda bizde

Alman Edebiyatı

İngiliz Edebiyatı

vardı ben onu istiyodum onlarla değiştircektim ama olmuyo ya :S

İşte anla İngiliz Edebiyatı. :h
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bütün din sınavlarım 100. :S

Bu arada nasıl ikna ediyordun Soner, merak ettim. :h

benim eski hocalarım olduğu için zor olmuyordu D: ama ben ortaokul ve lisede de hocalarla çok iyi anlaştığım için istediğim puanı alıyordum hatta hocaların bazıları verdiğim yanlış cevapları silip doğrularını yazıyordu D:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim okul 440'la kapatmış bu sezonu. Rezalete bakın ki bugün İngilizce'de "Family Members"ı işledik. Kimse tek kelime İngilizce konuşamaz mı yahu? 32 kişilik sınıfın 20 kişisi anlamıyor hiç bir şey İngilizce. :S

Benim bütün din sınavlarım 100. :S

Bu arada nasıl ikna ediyordun Soner, merak ettim. :h

benim eski hocalarım olduğu için zor olmuyordu D: ama ben ortaokul ve lisede de hocalarla çok iyi anlaştığım için istediğim puanı alıyordum hatta hocaların bazıları verdiğim yanlış cevapları silip doğrularını yazıyordu D:

OHAAAAAAAAAA :siritma:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten 8 senedir Fizik ve Kimya göre göre anlı çatladı daha dur be 3 günde nasıl anladınız :D

ortaokulda fen dersinde fizik yok muydu? D: gerçi ablam fizik doktorası yapıyor şu anda lise sorularını da rahat çözüyor kardeşim. çalışmaya başladılar yani şimdiden :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim okul 440'la kapatmış bu sezonu. Rezalete bakın ki bugün İngilizce'de "Family Members"ı işledik. Kimse tek kelime İngilizce konuşamaz mı yahu? 32 kişilik sınıfın 20 kişisi anlamıyor hiç bir şey İngilizce. :S

oha benim eski sınıfta sorulara çocuklar zorla cevap veriyodu normal o zaman :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

zaten 8 senedir Fizik ve Kimya göre göre anlı çatladı daha dur be 3 günde nasıl anladınız :D

lisede fen dersinde fizik yok muydu? D: gerçi ablam fizik doktorası yapıyor şu anda lise sorularını da rahat çözüyor kardeşim. çalışmaya başladılar yani şimdiden :D

beni Fen sınıfına koymuşlardı ben Fende yazılı olunca çok rahat yapıyorum hatta yazılı yapıııın falan diye yalvarıp 6. ve 8. sınıfta yazılı yaptırmıştım tüm sınavları 7. sınıfta 1 tanesi yazılıydı ben 7. sınıfta zorla 5 almıştım :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...