İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Bu kadar trollüğe ne gerek var ki şimdi?

sna gore de her sey trolluk ergenlik :D

E ama öyle. Rahatsızsan dile getir. Çok rahatsızsan geçen sefer yaptığın gibi tavır al, haklı olduğun şeyleri göster. Şu anki tavırlar komik bence. Bu tavıları daha önce de gördük de, bu sefer yapanlar şaşırttı beni.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar trollüğe ne gerek var ki şimdi?

sna gore de her sey trolluk ergenlik :D

E ama öyle. Rahatsızsan dile getir. Çok rahatsızsan geçen sefer yaptığın gibi tavır al, haklı olduğun şeyleri göster. Şu anki tavırlar komik bence. Bu tavıları daha önce de gördük de, bu sefer yapanlar şaşırttı beni.

katiliyorum semih'e.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben feci hırs yaptım ve şarkımı değiştirme kararı aldım evet doğru anouk zamanı gelince yarışacak ama şuan değil kötü derecelere alışık biri olsam koymaz yollarım ama ben aslan burcu olarak hep yukarlarda olmak isteyen biriyim sitedeki geçen günkü tartışmalardan dolayı hollandaya yapılan yorumlar karşılığında verilen düşük puanlar birinciliğini engellemiştir hala oy vermeyi bilmeyen şarkıya değil üyeye oy veren bir sürü yalaka olduğunu ve gün geçtikçe arttığını gördüm top 3 te top 10 dave son 3 te hep aynı ülkeleri görmekten bıktım bu yüzden ben eğlenmeme ve güzel şeyler tanıtmaya devam edeceğim

@Uğur konumu silip sana yazacağım şarkıyı koyarmısın ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...