İçeriğe atla

2nd Grammy ETSC 2nd Chance: Results

Yiğit

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[align]

[/align][align=center]Final oylamaları en kısa sürede "Uğur" tarafından başlatılacaktır. 2nd Chance ile her grubun 5. finalisti belli olup; son finalist ETYB'nin tarafsız seçimi ile belirlenecektir. [/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi erkek sarkici dalinda yapilan adaletli oylama icin tesekkurler. Fakat en iyi sarki dalinda derece farki yuzunden Kazakistan'in elenmesine cok ama cok uzuldum! Cok yazik etmissiniz. Diger kategorilerdeki oylamalar zaten komedi filmi gibi. Finalde gorusuruz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet elenmişim ama bir önceki Grammy ETSC de 1 dalda bile final çıkamazken bu Grammy ETSC de 6 dalda finale çıkartabildim ve ETSC nin en başarılı ülkelerinden biri olan Lüksemburg 6 ve en başarılı ülkesi olan Birleşik Krallık ın 5 dalda finale çıkartmasını görmek beni çok mutlu ediyor Ukraynaya oy verenlere teşekkürler

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet elenmişim ama bir önceki Grammy ETSC de 1 dalda bile final çıkamazken bu Grammy ETSC de 6 dalda finale çıkartabildim ve ETSC nin en başarılı ülkelerinden biri olan Lüksemburg 6 ve en başarılı ülkesi olan Birleşik Krallık ın 5 dalda finale çıkartmasını görmek beni çok mutlu ediyor Ukraynaya oy verenlere teşekkürler

Gizlenmiş İçerik

Ki Luksemburg'un 4, Birlesik Krallik'in 8 birinciligi varken, Ukrayna'nin hic birinciligi yoktu. Hep harcandi hep.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne olmuş ne olmuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sevindim yahu iyi kategorilerde second chance'im olmuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...