İçeriğe atla

Köpükler, masallar

Egemen

Pinlenen İletiler

[align=center]1 günlük açayım dedim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

[align=center]Bugünlerde Yunan müziğini daha derinlemesine inceliyorum. Yine de hiç bir Yunanca şarkı beni şu kadar etkileyemiyor. [/align]

[align=center]Anna Vissi - Methismeni Politia[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]İran müziği de Yunan müziği kadar güçlü. Zaten İran, cenneti de cehennemi de bu dünyada yaşamış hüzünlü ülke. Ataları Perslerden beri yağma, yıkım, zenginlik, boyundurluk, şiddet, ışıltı gören Pers halkının kültürel birikimi de o kadar çeşitli ki o kadar zengin ki. Dang Show, jazz müzik enstrumanlarıyla İran müziği yapan adı sanı duyulmamış eşsiz bir müzik grubu. Shiraz 40 Years old, dinlemekten bıkmayacağınız bir albüm olacak.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]

Dang Show - Shiraz 40 Years Old[/align][align=center]

01 - Piano piano

02 - Slightly Slower

03 - Whatever Might Be

04 - A Lover's Guide

05 - Slowly,slowly

06 - Cheers to Hossein Alizadeh

07 - Dang Show

08 - Wine & Harp & Lyrics

09 - I Close My Eyes

10 - Fill The Blank[/align][align=center]

[/align][align=center]İran'ın bir başka değerli ismi de Tania Eshagroff. 1974 Tahran doğumlu Tania, İran Devrimi olduğunda, 5 yaşında bir korku devletinin yıkılıp yerine yeni bir korku devletinin kuruluşuna şahitlik yapmış bir piyanist. Piyano kariyerini İran dışında sürdürmek zorunda kalan Tania Eshagroff, Fazıl Say ile beraber bu dönemin en iyi piyanistlerinden biri. Tania Eshaghoff'un A Road To Tehran / Journey Home albümünü hala dinlemediyseniz vakit kaybetmeden albümü muhakkak edinin.

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Tania Eshaghoff - A Road To Tehran / Journey Home

01 - 21 Seconds- Bam, Iran Earthquake

02 - Beautiful Mind 4R

03 - Chain Of Events

04 - Sangeh - Khahrah, Folk Tune

05 - Ishafan, Javad Maroufi

06 - 4 Googoosh

07 - Charargah

08 - Triumph

09 - A Tribute - Aviva

10 - National Anthem Of Iran, War[/align][align=center]

[/align][align=center]

[/align][align=center]-------------------------[/align][align=center]

[/align][align=center]Bu ara bunları dinliyorum. Ama ne yapıyorum ben de billmiyorum. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Blogum burada bayadır yazamıyorum gerçi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ETSC ve Anna Vissi ayni cumlede? Anna Vissi'nin yarifinalde sondan 2.liginden sonra mi? Hic sanmiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur 03:23 PM Tranny kimlik sahibesinin günlüğü Konusundaki Eklentiyi İndiriyor

Çok beğendin herhalde.

Gizlenmiş İçerik

Yuh indirmedim be.

Gizlenmiş İçerik

:h

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur 03:23 PM Tranny kimlik sahibesinin günlüğü Konusundaki Eklentiyi İndiriyor

Çok beğendin herhalde.

Gizlenmiş İçerik

Yuh indirmedim be.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Seninkisi göz çapkınlığı

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Gizlenmiş İçerik

:siritma:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anna'nın şarkısı bence de en iyi Yunan şarkı ama ETSC'de Anna ile katılamam. Ünlülerle katılmıyoruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Can'ın sitesine gidersem bir gün Anna ile katılırım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ayy yerim böyle tatlı tatlı yorumlar yapın @_@ Seviyorum sizi

Gizlenmiş İçerik

Hazır girmişken gece izlediğim bir filmi anlatayım size.

I Spit On Your Grave diye bir korku filmi. İnanılmaz bir filmdi. Feminist karının tekiyim zaten iyice amazonlaştım. Zevkten 4 köşe oldum.

Genç yazar bir kız Amerika'nın taşralarına yakın bir ormanda inzivaya çekilip roman yazmak istiyor ama onu sürekli takip eden benzin istasyonunda çalışan 4 genç tarafından çok şiddetli bir tecavüze uğruyor.

Ancak önemli ve keyifli olan bundan sonrası. İntikam başlıyor. Kız hepsinden tek tek intikam alıyor.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Şiddetten keyif aldıran tek korku filmi!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Dün evde öyle masum masum oturup, kekimi yiyip sütümü içerken tam dantele geçmiştim ki bir arkadaşım beni aradı. Erkek arkadaşı kendisini aldatmış ama yine de çok seviyormuş. Fakat işte o an sinirle çocuğa ayrılalım demiş falan filan. Heteroların saçma sapan ilişkileri işte

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Neyse "gel de barıştır nolur" dedi. Kalktım hazırlandım. Püripak bir şekilde gittim ama biraz uzun sürdüğü için buluşmaya geç gittim. Gitmez olaydım ben gidene kadar barışmışlar, sinemaya bilet almışlar ve sinemanın muhtelif yerlerinde bademcik ameliyatına başlamışlar. Lanet geldi. "Ayy ben bu filmle girmem!" desem de zorla soktular ve izlemiş bulundum. [/align][align=center]

[/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align][align=center]

[/align][align=center] Evil Dead diye iğrenç bir uyarlama. Böyle sürekli sağdan soldan kan, bıçak falan filan çıkıyor. Hani tıp okuduğum için ve artık 4. sınıfa geldiğin için beni hiç etkileyemedi o sahneler. Gözünün içine iğne sokuyorlarmış peehh! Penisinin içinden çuvaldız geçiren görüyorum her gün. [/align][align=center]

[/align][align=center]Ama tabi bir korku filminin beni korkutması için batıl inançlarıma seslenmesi önemliydi. Mesela Exorcist filminde çok çok korkmuştum. Ama bu filmdeki büyüdür şudur budur hepsi inanılmaz yapaydı.[/align][align=center]

[/align][align=center]Filmde işte uyuşturucu bağımlısı bir kızı arkadaşları ve abisi tedavi etmek için bir ormana götürür. Ama yerleştikleri ev daha önce büyü yapılmış ve şeytanın kapatılmış olduğu bir evdir. Bunlar gider büyü kitabını bulur. Aptalın teki o büyü kitabını okur. Şeytanı çağırır. Şeytan kızın vajinasından girer ve vahşet başlar. Kimse o karanlık evde ışık yakmayı akıl etmez. Cool cool gidip deliğe, ağaç kovuğuna girerler, zemin kata inerler, çatı katına çıkarlar. Ve film bir şekilde biter.[/align][align=center]

[/align][align=center]Filmin afişinde "İzleyeceğiniz en korkunç film." yazıyor ama ben korkamadım. Yalnız IMDB'de bir korku filmine göre iyi puan almış.[/align][align=center]

[/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Oha konusu iyi gibi duruyo, izleyebilirim.

İzle izle o çok iyiydi. İntikaaaam

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...