İçeriğe atla

2. Grammy ETSC Basliyor!

Uğur

Pinlenen İletiler

Neden oraya "Pazartesi" diye yazıldı? Daha 2. Chance formatını belirleyip Londra'daki ETYB Merkezi'ne ileteceğim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Hem aslında bugün açıklamam gerekiyordu. Çünkü bugün Paskalya. Vatikan'da kimse görevinin başında değil, herkes yumurta arıyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 110
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hazirmis playlistler bence yarin baslayabilir hatta bu gece de baslayabilir. Ikinci sansta her dalda 4 aday olacagina gore, kapali bir oylama gerceklesebilir. Bu oylama verilerini yine sen toplarsin Yigit. Herkes sana finalde 5. olarak gormek istedigi ulkenin adini yazarak gonderir 10 kategori icin. Bence iyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazirmis playlistler bence yarin baslayabilir hatta bu gece de baslayabilir. Ikinci sansta her dalda 4 aday olacagina gore, kapali bir oylama gerceklesebilir. Bu oylama verilerini yine sen toplarsin Yigit. Herkes sana finalde 5. olarak gormek istedigi ulkenin adini yazarak gonderir 10 kategori icin. Bence iyi.

Bu konuyu Facebook'tan görüştüğümüzü sanıyordum, aynısını ben söylemiştim

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence ikinci sans oylamalarini tek baslik altinda 10 dal icin yarisan ulkeleri ve playlistlerini aciklayarak baslatmalisin. Yani her dal icin ayri bir konu acma bence. Boylece ulkeler daha rahat verebilir oylarini tek konu uzerinde, tiklar dinler, oylar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence ikinci sans oylamalarini tek baslik altinda 10 dal icin yarisan ulkeleri ve playlistlerini aciklayarak baslatmalisin. Yani her dal icin ayri bir konu acma bence. Boylece ulkeler daha rahat verebilir oylarini tek konu uzerinde, tiklar dinler, oylar.

Bunlar burada konuşulacak konular değil efendi.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E ne guzel acik acik konusalim iste be.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bence oyle yap yani. Daha rahat olur, hatta n'aap biliyo musun? Yarisan ulkelerin isimlerini yaziyosun ya bayraklarin yaninda, onlarin yanina yarisan sarkilarin adlarini da yaz. En altlarina playlistleri ekle.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

2. Grammy ETSC final oylari bugun islenmeye basliyor! Oylama tablolari hazir :

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img][/align]

(Ornektir.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nasıl ben oylarımı yollamamış mıyım yolladım diye hatırlıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...