İçeriğe atla

En İyi Pop - Kadın

Mustafa

Pinlenen İletiler

Yalnız bende dikkat ettim ne ön elemede en iyi pop kadın konusuna kimse gökselin videosunu koymamış ikinci elemede ankettede yok göksel

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20"> burcu ve göksel birlikte konulursa bu konu bu kadar uzamaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 32
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bence hiç uzatmayın anket bu şekilde kalacaktır. Ziyneti çıkarsaydım burcu kalsaydı hiç kimse sesini çıkarmıcaktı ama söylediğim gibi % 100 ön elemelere bağlı kalmıyorum 2012 içersinde kim en fazla iş çıkarmıs kin ne kadar basarılı olmus ve satmış bunlarıda göz önüne aldım ki zaten burcu en iyi söz ve beste eflatunla beraber iddialı her kategoridede burcu hande veya göksel olcak diye bir şey yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gökseli koyucaktım unuttmam başlı basına hata olmus koyucam tamam kişiler oylarını ona göre iletsin o zaman

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

ziyneti kaldırdım konu kapansın herkes oyunu versin

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Her kategoride Hande, Burcu, Göksel olmayacak, zaten en iyi beste ve en iyi sözde Burcu & Eflatun iddalı." Bu nasıl bir düşüncedir

Gizlenmiş İçerik

.. Bu isimler oylarla belli oldu. İstediğimizi ekleyip, çıkaracaksak niye oylarımızı verdik? Benim için önemli olan Burcu'nun oraya eklenmesi değil, en çok oy alanların adil şekilde yerleştirilmesidir.

burcuyu yada ziyneti atsam emin olun 2 side kazanamıcak bence hiç tartışmayalım oylarımızı vermeye devam edelim

Gizlenmiş İçerik

Bu zihniyette yürütülen bir yarışmaya bir dahada oy vermem ben.

bence de. ama pa-rantez oy verirdi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hayır, değiştirmeyeceğim oyumu. En başta verdiğim geçerlidir.. Tek benim oyumla finale taşınmıştı zaten değil mi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Neyse amacım uzatmak değil, haksızlığadır tepkim.

İyi akşamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ziynet burcu yada göksel beni bağlamıyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben sadece merakımı sordum mustafa bu kadar kızacak birşey yok . lütfen

zaten oyumuda bu 3 şarkıcıya vermedim sende biliyorsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur'a ben bu sitede %879797079797878787878 kez hak veriyorum ki anlıyorumda onu insanları menun etmek ne kadar zor ya

Ne alaka canım benim? Onlarla bir değil ki bu konu.

Sen hem neden bu kadar sinirlendin ki ortada ne var? Görüş bildirdik.

Bu lafı genel anlamda kullandım geçtiğimiz olaylardan ötürü değil,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...