İçeriğe atla

2013 NRJ Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]2013 NRJ Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]2013 NRJ Müzik ödülleri sahiplerini buldu! NRJ Müzik Ödülleri, Fransa'nın en önemli müzik ödülüdür. Ödül töreni dün gece Paris'te gerçekleşti. Kazananlar arasında Carly Rae Jepsen, Rihanna, One Direction gibi isimler de vardı. Güney Koreli şarkıcı PSY, geceden 3 ödülle birden ayrıldı.

Ayrıca Taylor Swift ve Harry Styles, ayrılmalarından bu yana ilk defa aynı ortamda bulundu.

[/align]

[align=center]2013 NRJ Müzik Ödülleri Kazananları

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

En İyi Çıkış Yapan Fransız Şarkıcı: Tal

En İyi Çıkış Yapan Uluslararası Şarkıcı: Carly Rae Jepsen

En İyi Fransız Bayan Şarkıcı: Shy'M

En İyi Uluslararası Bayan Şarkıcı: Rihanna

En İyi Fransız Erkek Şarkıcı: M. Pokora

En İyi Uluslararası Erkek Şarkıcı: Bruno Mars

En İyi Fransız Grup: Sexion d'Assaut

En İyi Uluslararası Grup: One Direction

En İyi Şarkı: PSY - Gangnam Style

En İyi Video: PSY - Gangnam Style

NRJ Onur Ödülü: PSY[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu taylora ne uyuzum anlatamam

ya ne yaptı kız sana Allah Allah

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu taylora ne uyuzum anlatamam

ya ne yaptı kız sana Allah Allah

Gizlenmiş İçerik

tipe baksana saçını başını yolası geliyor insanın sinsi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

PSY yine toplamış ödülleri her ülkede olduğu gibi ...

peki bizde neden uluslararası şarkı,en iyi erkek,kadın kategorileri yok kral tv ödüllerinde benim 2 yıldır düşündüğümü birçok ülkenin kendi müzik ödül töreninde yapıyor ...kral tv uyuz gibi yapıyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Powerturk müzik ödülleri vardı bana göre kral tvden bin kat daha iyidi 2007 ve 2008 de oldu bir daha devamı gelmedi nedense

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Powerturk müzik ödülleri vardı bana göre kral tvden bin kat daha iyidi 2007 ve 2008 de oldu bir daha devamı gelmedi nedense

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

evet severek izlediğim ve hakedenlerin kazandığı ödül töreniydi sanatçılar daha çok ilgi gösteriyordu

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

birde bizim sanatçılarımız kıskanç ve haset

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> mesela bir kategoride adaylar ve ödülü başkası alıyor hemen salonu terk ediyor alkışlama denen bir olay yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> onun için biz hala dünyadaki müzik ödüllerini seyreder dururuz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> türk şarkıcılar kendilerini ne sanıyorsa artık

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

birde bizim sanatçılarımız kıskanç ve haset

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> mesela bir kategoride adaylar ve ödülü başkası alıyor hemen salonu terk ediyor alkışlama denen bir olay yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> onun için biz hala dünyadaki müzik ödüllerini seyreder dururuz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> türk şarkıcılar kendilerini ne sanıyorsa artık

Gizlenmiş İçerik

evet haklısın yıllardır o törenlere sadece aralıksız orhan gencebay ve ibrahim tatlıses gider oldu artık nereye kadar gideceklerse sanatçılarımız o kadar salak ki bu tür gecelere ilgisiz kalıyorlar sanki onlar için yapılmıyor ...çok çalışmaları gerek çooook avrupaya bile yetişmezler bırak amerikayı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de önceden tarihi belirlenmiş bir ödül törenine adaylığım olsa ben ne yapar ne eder o törene giderdim. Hiç unutmam bi KralTV'nin ödül törenini izlemiştim ortada ödül almaya gelen kimse yok. "Konseri varmış gelemedi, yerine ben alıyorum.", "Yurtdışında albüm kayıtları devam ediyor, ödülünü götürücem ben ona." Peehhhh..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de önceden tarihi belirlenmiş bir ödül törenine adaylığım olsa ben ne yapar ne eder o törene giderdim. Hiç unutmam bi KralTV'nin ödül törenini izlemiştim ortada ödül almaya gelen kimse yok. "Konseri varmış gelemedi, yerine ben alıyorum.", "Yurtdışında albüm kayıtları devam ediyor, ödülünü götürücem ben ona." Peehhhh..

EN çokta sinir olduğum bunlar işte konserde gelemedi diye salon yardımcılar ve menajerlerle doluyor

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...