İçeriğe atla

GJan'dan yeni single "Tattoo"

Volkan

Pinlenen İletiler

[align=center]Litvanyanın genç starlarından biri olan GJan 3. şarkısını 2. klibini yayınladı "Tattoo" . GJan başarısını bu şarkıdada devam ettirdi. İşte Litvanya listelerini alt üst eden şarkı[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]Lyrics Videosu[/align]

[/align]

[align=center]Dj Dwin Remix[/align]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hehehe hepinizden önce dinleme şerefine nail olmuştum ben.

GJan'ı takibi bırakamıyoruz efendim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hehehe hepinizden önce dinleme şerefine nail olmuştum ben.

GJan'ı takibi bırakamıyoruz efendim

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

efendiim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> o şarkıyı forumda dinleyen ilk kişi ben olmayayım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen paylaşınca yeni dinledin sandım. Yaklaşık 2 - 3 hafta önce Göksel'le konuşurken bulup beraber dinlemiştik hatta unutmam : )

ben geçen hafta buldum

Gizlenmiş İçerik

sustum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

[align=center]yeni konu açmaya erindim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu kadın bir harika

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amerikan olsa bu kadının en fazla satan şarkıcılardan biri olacağını bilmek kötü oluyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...