İçeriğe atla

Eurovision Tarihinin Bilinmeyenleri ve Skandalları

NJLS

Pinlenen İletiler

bunu herkes biliyordur eminim ödülü verirken* :D

bende verirken yazıcaktım volkan ama orada -ödülü vermek üzere- kendisi eline alırken düştüğü için alırkaen yazmayı uygun gördüm! :D

yanlış hatırlamıyorsam yaptığı açıklama şöyleydi ödül çok ağırdı ve elbise çok uzundu :haha: ondan sonra çarpıldı bugünkü Dana International oldu :dil3::s4:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oha krize girdim :D nasıl becermiş öküz ya :D

ben daha o yıl sahneye gelişinden mel mel bakışlarından anlamıştım :D dedim bu çocuk kesin bir dingillik yapıcak sonra bi baktık ödülü ikiye böldü :siritma: sen o kadar uğraş ödülü kazan sonrada kır :D ben sahnenin ortasına oturur ağlardım yeminle :haha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben daha o yıl sahneye gelişinden mel mel bakışlarından anlamıştım :D dedim bu çocuk kesin bir dingillik yapıcak sonra bi baktık ödülü ikiye böldü :siritma: sen o kadar uğraş ödülü kazan sonrada kır :D ben sahnenin ortasına oturur ağlardım yeminle :haha:

:D hahaha aynen bende ağlardım ben 1. olucam ve o ödülü kıracağım oo :D ben ödülü elimden bırakmazdım :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D hahaha aynen bende ağlardım ben 1. olucam ve o ödülü kıracağım oo :D ben ödülü elimden bırakmazdım :D

ödülde ne dandikmiş yoksa dima bilan kırdı da sonra bantlayıp mı verdi alexandr'A :D :D yere koyduğu gibi bölündü ödül yalnız ! :D :D
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ödülde ne dandikmiş yoksa dima bilan kırdı da sonra bantlayıp mı verdi alexandr'A :D :D yere koyduğu gibi bölündü ödül yalnız ! :D :D

Dima yapmaz bence Alexander çok güçlü :P deli gücü hahaha :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...