İçeriğe atla

The Best Female of ETSC

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/img]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oylari gondermeye basladiginizda saskinliga ugradim. Acik ara Loreen'in kazanacagini dusundugum bir daldi, fakat oyle olmadi. Bu gercekten sevindirici bir sonuc o acidan. Lena, en iyi rock sarki dalinda da kazanmaliydi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şaşırdım bende Loreen kazanır diye bekliyordum Rusyanın kazanması muhteşem Lena fazlasıyla hak etmişti

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

ÇOK TEŞEKKÜRLER.. LOREEN GACISINI BİLE GEÇMİŞ LENA'M.. HEP BAYAN SANATÇI YOLLAYAN BİRİ OLARAK BU DALDA ÖDÜL ALMAK BENİM İÇİN ÇOK SEVİNDİRİCİ. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM OY VEREN ARKADAŞLARIMA..

Sen Antep'e donmelisin artik bence.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ÇOK TEŞEKKÜRLER.. LOREEN GACISINI BİLE GEÇMİŞ LENA'M.. HEP BAYAN SANATÇI YOLLAYAN BİRİ OLARAK BU DALDA ÖDÜL ALMAK BENİM İÇİN ÇOK SEVİNDİRİCİ. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM OY VEREN ARKADAŞLARIMA..

Sen Antep'e donmelisin artik bence.

Gizlenmiş İçerik

Antep'te de olsam büyük yazardım. Çok duygulandım şu an kazandığım için..

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...