İçeriğe atla

4. Grup Oylaması (Lüksemburg,Litvanya,Slovenya,Arnavutluk,Vatikan Şehri)

2'den Fazla Oy Kullananların Oyu Geçersiz Sayılacaktır'  

24 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

oylama sonuçları gayet iyi gidiyor bence..herkesin zevkleri farklı sonuçta..dediğim gibi artık cidden uzaması yersiz bu konunun..oylarım gecersiz sayılabilir bunu acık yüreklilik ile soyluyorum,burdan sonuncu cıkmam sorun degil benim için..çünkü en iyisi benim diye bir düşüncede degilim ben.

ingilizce bilmeyen sen nasıl oluyor da oylamanın iyi gittiğini söylüyor anlamıyorum.. zaten senin öyle düşüncede olduğunu söylemedim. sadece sen şarkı sözlerini oylamadığını söylediğin için sana cevap veriyorum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 38
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

kastettiğim şurda bana 0 oy bile cıksa sitenin taktiri der geçerim..neye gore oy veriyorsunuz diyip akabinde umarım kötü bir sonuç çıkmaz oylamadan diyerek kendi begenilerimi üstün tutmam.sonuçta bu kadar tepki verdiğine gore oylama sonucundan şu anda memnun degilsin demektir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kastettiğim şurda bana 0 oy bile cıksa sitenin taktiri der geçerim..neye gore oy veriyorsunuz diyip akabinde umarım kötü bir sonuç çıkmaz oylamadan diyerek kendi begenilerimi üstün tutmam.sonuçta bu kadar tepki verdiğine gore oylama sonucundan şu anda memnun degilsin demektir...

hem kimsenin şarkı sözünü oylamadığını düşünüyorsun hem de sitenin taktiri diyip geçerim diyorsun. kategorinin oylanmadığı bir oylamadan nasıl sağlıklı sonuç çıkabilir? çelişkiler denizinde boğuluyorsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hem kimsenin şarkı sözünü oylamadığını düşünüyorsun hem de sitenin taktiri diyip geçerim diyorsun. kategorinin oylanmadığı bir oylamadan nasıl sağlıklı sonuç çıkabilir? çelişkiler denizinde boğuluyorsun.

sonuçta insanlara zorla oylatamazsın..beni de bir başkasını da ben kendi zevklerim dogrultusunda oy verdim bir başkası da muhtemelen bunu yaptı diyorum..bu da site taktirini oluşturuyor..neyse ya cidden kabak tadı vermeye başladı,gereksiz yere uzadı konu..ben celişkiler denizinde açılmaya gidiyorum biraz el sallarım uzaktan.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sonuçta insanlara zorla oylatamazsın..beni de bir başkasını da ben kendi zevklerim dogrultusunda oy verdim bir başkası da muhtemelen bunu yaptı diyorum..bu da site taktirini oluşturuyor..neyse ya cidden kabak tadı vermeye başladı,gereksiz yere uzadı konu..ben celişkiler denizinde açılmaya gidiyorum biraz el sallarım uzaktan.

şarkı sözerini anlamıyormuşsun ne zevki bu? tekrar hatırlatıyorum EN İYİ ŞARKI SÖZÜnü oyluyoruz.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şarkı sözerini anlamıyormuşsun ne zevki bu? tekrar hatırlatıyorum EN İYİ ŞARKI SÖZÜnü oyluyoruz.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Kullanilan Oy Sayisi : 24

Gecerli Oy Sayisi : 24

Gecersiz Oy Sayisi : 0

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kazanan ARNAVUTLUK olmustur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...