İçeriğe atla

4. Grup Oylaması (Lüksemburg,Litvanya,Slovenya,Arnavutluk,Vatikan Şehri)

2'den Fazla Oy Kullananların Oyu Geçersiz Sayılacaktır'  

24 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

verdim tabiki..sevdiğim şarkılara gore verdim ugurun soylediği şeyi ben de yaptım,bu kategori için dogru degil kabul ediyorum bunu,ama benim yapacak başka bir şeyim de yok.düzgün oy verebilmek için şarkının her kelimesini anlayabilmek gerekiyor..bir cümlesini anlayıp diğer cümlesini anlamadan ne kadar saglıklı oy verilecek orası da ayrı konu..ve ben sitede bir kaç kişi dısında ingilizcesinin cok ileri seviyede olan üyeler oldugunu düşünmüyorum..senin dediğin gibi olacaksa sadece bir kaç kişi oy vermeli..bunun da ne kadar dogru oldugu ayrı mevzu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 38
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

çoğu şakıyı anlamak için ileri seviyede ingilizce bilmeye gerek yok. sözler genelde gayet açık.. sadece sözleri anlayanların oy vermesi işkembeden sallamaktan daha sağlıklı sonuç doğuracaktır. lütfen anlamayan oy vermesin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8kişi oy vermiş..ve oylar başlık açılır açılmaz gönderiliyor..emin ol herkes çevirileri okumuştur..

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :) dediğim gibi 2-3 kişi anca vardır bakan..herkesin oylarını kaldırın o zaman..neyse uzatmıyorum sondu bu..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8kişi oy vermiş..ve oylar başlık açılır açılmaz gönderiliyor..emin ol herkes çevirileri okumuştur..:) :) dediğim gibi 2-3 kişi anca vardır bakan..herkesin oylarını kaldırın o zaman..neyse uzatmıyorum sondu bu..

sadece en iyi söz dalında böyle bir sorun var. bi dalda da zahmet edip açıp baksınlar. adam günlerdir başlıkları açmak için uğraşıyor siz de bi şeyler yapın. zaten dedim, sözleri oylamayanlar söylesin oyları sayılmasın.ya da benim gibi her kategoride oy kullanmasınlar..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8kişi oy vermiş..ve oylar başlık açılır açılmaz gönderiliyor..emin ol herkes çevirileri okumuştur..

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :) dediğim gibi 2-3 kişi anca vardır bakan..herkesin oylarını kaldırın o zaman..neyse uzatmıyorum sondu bu..

sadece en iyi söz dalında böyle bir sorun var. bi dalda da zahmet edip açıp baksınlar. adam günlerdir başlıkları açmak için uğraşıyor siz de bi şeyler yapın. zaten dedim, sözleri oylamayanlar söylesin oyları sayılmasın.ya da benim gibi her kategoride oy kullanmasınlar..

bunun için cok geç değil mi herkes ona gore şarkısını koyardı..açıkçası her şarkının cevirisine ulaşabilecek olsam zaten ugraşır bakardım 15 dakika ayırmak degil sorun..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8kişi oy vermiş..ve oylar başlık açılır açılmaz gönderiliyor..emin ol herkes çevirileri okumuştur..:) :) dediğim gibi 2-3 kişi anca vardır bakan..herkesin oylarını kaldırın o zaman..neyse uzatmıyorum sondu bu..

bunun için cok geç değil mi herkes ona gore şarkısını koyardı..açıkçası her şarkının cevirisine ulaşabilecek olsam zaten ugraşır bakardım 15 dakika ayırmak degil sorun..

söylediğin şeyler o kadar mantıksız ki ne söyleyeceğimi bilemiyorum. herkes en iyi şarkı sözüne sahip olan şarkısını aday olarak koydu zaten. eğer ingilizceyi şarkıları anlayacak düzeyde bilmiyorsanız oy kullanmayacaksınız. bu kadar basit.. ben de kararsız kaldığım çoğu kategoride oy kullanmadım.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepimiz kardesiz, bu ofke ne diye?

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben kendi adıma soyledim zaten oylarım gecersiz sayılabilir diye..hatta tüm oylarım gecersiz sayılabilir ne var bu kadar büyütecek anlamıyorum..mantıksız bişey demedim,gayet mantıklı acıklamalarda bulunuyorum anlamak isteyene.yok sonerle bir problemim yok olamaz da zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> uzlaşmaya calışıyoruz ama pek olmuyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece senin acıklamalarının da çok mantıklı olmadıgını düşündüğüm için bunları soyuyorum..bu kategori için onceden bir şeyler yapılabilirdi..ama kalkıpta ingilizceyi iyi bilenler oylasın demek cok mantıksız.her şarkıyı cok iyi anlayan kimler var rica ediyorum buraya yorum yapsınlar ben de eyvallah diyeyim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece senin acıklamalarının da çok mantıklı olmadıgını düşündüğüm için bunları soyuyorum..bu kategori için onceden bir şeyler yapılabilirdi..ama kalkıpta ingilizceyi iyi bilenler oylasın demek cok mantıksız.her şarkıyı cok iyi anlayan kimler var rica ediyorum buraya yorum yapsınlar ben de eyvallah diyeyim :)

ben de her şarkıyı çok iyi anlamıyorum ama oy vereceğim kategorinin şarkılarına açıp da internetten bakıyorum. bence iyi anlayan çok kişi var. onu geçtim iyi anlayan fazla kişi olmaması kategori dışında oy verileceği anlamına gelmiyor. umarım senin gibi yapan diğer kişiler de yazar ve kötü bir sonuç çıkmaz oylamadan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oylama sonuçları gayet iyi gidiyor bence..herkesin zevkleri farklı sonuçta..dediğim gibi artık cidden uzaması yersiz bu konunun..oylarım gecersiz sayılabilir bunu acık yüreklilik ile soyluyorum,burdan sonuncu cıkmam sorun degil benim için..çünkü en iyisi benim diye bir düşüncede degilim ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...