İçeriğe atla

ALEXANDRA STAN’DEN YENİ KLİP

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]ALEXANDRA STAN’DEN YENİ KLİP[/align]

[align=center]Get Back, Mr. Saxobeat, One Million ve sonrasında geçtiğimiz yazın favori şarkılarından Lemonade’i yayınlayan Alexandra Stan, yeni şarkısı Cliché (Hush Hush) ve video klibiyle karşımızda.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

akustik versiyonunu ben çok beğeniyorum hatta Candan yollamasını istedim ama yollamıyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sitedeki insanların zevkine göremi şarkı seçmeliyiz kendi sevdiğimiz şarkılarımı koymalıyız die tartışmak gerek aslında

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yolladığım şarkılar hep kendi zevkime göre zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> açıkcasi daha ilk baştan bu şarkıyi çok beğenmediğimi söylemiştim..ben sevdiğim ve sitenin sevebilecegi şarkılar bulmaya çalışıyorum yukardaki şarkı ikisine de uymuyor..melih bu şarkı benim tarzim mi sence ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

[align=center]ALEXANDRA STAN'DEN YENİ KLİP[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Romen müziğinin sevilen isimlerinden Alexandra Stan, yeni yaz hiti All My People adlı şarkıya klip çekti.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...