İçeriğe atla

Cem Adrian'ın Mastürbasyonlu Klibi Sosyal Ağlarda Tepki Çekti!

Mustafa

Pinlenen İletiler

Yaşasın Cumhuriyet ve Demokrasi diyorum ve bitiriyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 36
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Benim yorumum (tabii ki ben eksik kalmam)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şarkı hiçbirşeye benzemediği için böyle bir klip yapıp Türkiye kadar geri kafalı insanların yaşadığı bir ülkede haber olmaya çalışmaktır. Bundan başka bir amacı olduğunu düşünmüyorum. Bu arada o sarışın kadın klipte çok saçma durmuş bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu konuya yorumumu dun gece Twitter'da yapmistim.

Leman Sam "Anladim Ki" sarkisinda "Dun gece hic tanimadigim bir erkege sirf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim" der. Zamaninda TRT bu sarkiyi "Hicbir Turk kadini tanimadigi bir erkege selam vermez" gerekcesiyle yasaklamisti. Halen bu kafa yapisindan kurtulamadigimiz icin bu durumlari yasiyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Leman Sam "Anladim Ki" sarkisinda "Dun gece hic tanimadigim bir erkege sirf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim" der. Zamaninda TRT bu sarkiyi "Hicbir Turk kadini tanimadigi bir erkege selam vermez" gerekcesiyle yasaklamisti. Halen bu kafa yapisindan kurtulamadigimiz icin bu durumlari yasiyoruz.

tamam ben geri kafalıyım biz sesimizi çıkartmayalım onlarda yakında kliplerinde milletle cinsel ilişkiye girsin sonra izlenme rekorları kırsın nasıl?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam ben geri kafalıyım biz sesimizi çıkartmayalım onlarda yakında kliplerinde milletle cinsel ilişkiye girsin sonra izlenme rekorları kırsın nasıl?

Cinsellik olayını neden bu kadar abartıyorsunuz ki ? Sizin için ulaşılması zor bir şey olduğu için mi ? Söylüyorum aslında yemek yemek, yürümek gibi sıradan bir eylem bu... sadece siz fiili farklı boyuta taşıyarak apayrı anlamlar yüklüyorsunuz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...