İçeriğe atla

Khaled'in RedOne prod. single'ı "Hiya Hiya (feat. Pitbull)"

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Arapça "Didi" ve "Ayşa" şarkılarıyla 90'lardan tanıdığımız Khaled'in RedOne prod. single'ı "Hiya Hiya (feat. Pitbull)"[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]1992 yılında “Didi” şarkısıyla Fransa’da, 1996′da “Aïcha” şarkısıyla Avrupa’da büyük başarı yakalayan Cezayirli şarkıcı Khaled’in RedOne prodüksiyonu Arapça-Fransızca karışımı yeni şarkılarının yer aldığı “C’est La Vie” isimli yeni albümünün “Hiya Hiya” isimli ikinci single şarkısında Pitbull eşlik ediyor.

90′lı yıllarda “Didi” şarkısını Tarkan “Kimdi?” olarak, “Aïcha” şarkısını ise Mutaf “Ayşa” olarak Türkçe cover’lamıştı.

Khaled’in ilk single şarkısı “C’est la vie” nakaratı Fransızca, geri kalan Arapça yazılmış. Video klibi;[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben cok begendim..khaledi küçüklüğümden beri bilirim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Aynı zamanda Abdel Kader adlı şarkıyı söylemiştir kendisi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ilk defa bu tarz bir şarkı soylediğini görüyorum hoş olmuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...