İçeriğe atla

Gökhan Keser: "Seninle Bozdum"

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Gökhan Keser: "Seninle Bozdum"[/align]

[align=center]Gökhan Keser'in Sony Music etiketiyle müzik marketlerde yerini alan ve kendi adını taşıyan albümünün yeni klibi, sözleri Sıla'ya, müziği Sıla & Efe Bahadır ikilisine ait olan "Seninle Bozdum" isimli şarkısına Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çekildi...[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

[align=center]Gökhan Keser'den 5. video klip: "CEKET"[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]2012 yılında çıkardığı kendi adını taşıyan albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkan Gökhan Keser, hem yorumu hem de söz ve besteleriyle müzik sektöründe kalıcı bir isim olacağının sinyallerini vermiş ve müzikseverlerden tam not almıştı. Albümü müzik marketlerdeki yerini almadan önce aynı zamanda albümün prodüktorü de olan Sıla ile birlikte düet yaptıkları "Hadi Ordan" şarkısı ve birlikte rol aldıkları klibi ile çıkış yapan sanatçı birbiri ardına "En Kötü Günümüz Böyle Olsun", "Bazen" ve "Seninle Bozdum" kliplerini yayımladı.

Gökhan Keser son olarak Gülşen Aybaba yönetmenliğinde ayrılık acısı yaşıyan bir erkeğin hikayesinin anlatıldığı "CEKET" şarkısının video klibini müzikseverlerle paylaştı. Sanatçı yeni klibiyle ilk konserini 19 Mayıs'ta Almanya Hannover Club Capitol'de veriyor.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...