İçeriğe atla

İsrail Grammy Adayları

CevatAslan

Pinlenen İletiler

En İyi Erkek Sanatçı Adayı

Liran Notik - Love

[video=youtube]

En İyi Kadın Sanatçı Adayı

Sarit Hadad - French Perfume

[video=youtube]

En İyi Grup Adayı

TYP- 20 Seconds

[video=youtube]

En İyi Ballad Adayı

Miri Mesika - Ahuvi

[video=youtube]

En İyi Şarkı Adayı

Noa - Beautiful That Way

[video=youtube]

En İyi Beste Adayı

Jerusalem Of Gold - Land Of Promise

[video=youtube]

En İyi Şarkı Sözü Adayı

Rita - Time for Peace

[video=youtube]

En İyi Video Klip Adayı

Michal Amdurski - Rock Stam

[video=youtube]

En İyi Düet Adayı

Sarit Hadad & Alisia - When The Notice Me

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dana yı göremedim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şaşırdım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eren şaşırdığının farkındayım ama bu yarışmada gerçekçi olmak zorundaydım Dana International'ın ilk şarkısını en iyi videoklip'e koymayı düşündüm ama kaşarlaşmış diye oy vermezlerdi o yüzden Rock Stam'ı koydum. Shiri Maimon'u da en iyi ballad'a koymayı düşündüm ama Miri Mesika'nın bendeki yeri çok ayrıydı.En iyi şarkı sözlerini kesinlikle ülkemden Rita hakediyordu Time for Peace şarkısıyla

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Her temsilcime görev vermeye çalıştım olabildiğince seçmekte çok zorlandım bu arada Noa'nın şarkısını bilerek en iyi şarkı bölümüne koydum çünkü bana göre en iyi beste kesinlikle Jerusalem of Gold grubunundu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Umarım kararlarımı doğru bulmuşsunuzdur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en iyi şarkıya noa'yı koyman da hoş olmuş, çok severim o şarkısını

Gizlenmiş İçerik

Rita benim favorim olur en iyi şarkı sözünde

Gizlenmiş İçerik

en iyi erkek sanatçı için de çok iyi bir seçim yapmışsın, genel olarak başarılı buldum Cevat.

Gizlenmiş İçerik

Grammy almadan gelme eve

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en iyi kadın ve en iyi erkekte favorimsin diğer kategorilerdede iyi puanlar gelecektir ama özellikle en iyi kadın ve erkekte tek geçiyorum şuan

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...