İçeriğe atla

Bad Lip Reading FAN CLUB

Kubileé

Pinlenen İletiler

Herkese merhaba,size çok önceden bildiğim bir ekibi tanıtıcağım.Tahminimce ilginizi çekecektir.

Bu ekip,normal şarkıların video kliplerine kendi yaptıkları şarkıları yüklüyor.

Özelliği ise video klipte şarkıcının ağzını oynattığı kısımlara göre şarkılar yapıyor.

Kendi şarkılarını ve video klipleri birleştirip "VAY BE" dedirtecek şeyler yapıyorlar.

İşte onlardan bazıları :

REBECCA BLACK'IN FRIDAY ADLI ŞARKISINA YAPILAN ÇALIŞMA "GANG FIGHT"[video=youtube]watch?v=1GaKaGwch0U&

MILEY CYRUS'UN PARTY IN THE USA ADLI ŞARKISINA YAPILAN ÇALIŞMA "BLACK UMBREALLA"[video=youtube]watch?v=ii5IUihNuno&

BRUNO MARS,LADY GAGA VE JAY-Z'DEN OLUŞAN BİR DÜET "MORNING DEW"[video=youtube]watch?v=bUcszN8jRB8&

GOTYE'NIN SOMEBODY THAT I USED TO KNOW ADLI PARÇASINA UYARLANAN "KICKED YOUR MONKEY"[video=youtube]watch?v=YcQfiYUXrtI&

Kesinlikle hepsinin profosyonelce olduğunu görmek mümkün

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Facebook :

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Twitter :

Gizlenmiş İçerik

Youtube :

Gizlenmiş İçerik

Ayrıca uyarlanan şarkıları Itunes'te bulabilirsiz!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cok hosmus gercekten en iyisi Friday olmus diye dusunuyorum ama sarki olarak Bruno Mars ve Lady Gaga'ninkini cok begendim melodisini

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cok hosmus gercekten en iyisi Friday olmus diye dusunuyorum ama sarki olarak Bruno Mars ve Lady Gaga'ninkini cok begendim melodisini

Gizlenmiş İçerik

Bruno Mars ve Lady Gaga'nın ki gerçekten bambaşka al indir dinle o derece

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...