İçeriğe atla

Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center] Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aaaaa bayıldım şarkıya çok güzelmiş! Hemen indirmeliyim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Taylor Swift RED Albümü Hakkında Konuştu![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Taylor Swift'in yeni albümü uzun zamandır bekleniyordu.

Başarılı müzisyen 'Red' albümünden ilk şarkısını dün yayınlamıştı. 22 yaşındaki şarkıcı bu albümünü hazırlarken nelerden ilham aldığını ve neden albümünün ismini 'Red' koyduğunu açıkladı. Ayrıca 'We Are Never Ever Getting Back Together' şarkısının sözleriyle birlikte Youtube'a ekledi.

"0 dan 100'e kadar bir çok şeyden ilham aldım ve sonra duvarlara çarpıp patladı! Yazması eğlenceli olan türlü ilişkiler hakkında bir şeyler yazdım. Bu çok anormal ve genelde iyi değil ama onları yazdığınızda size daha çok ilham veriyor.

'Red' isminde bir şarkı yazdım. Bu şarkı bu albümümdeki değişik duyguları çağrıştırdı bana. Neredeyse tüm şarkılarım son 2 yıl boyunca yaşadığım ilişkiler hakkında. Bütün bu duyguları yaşadığımı düşünüyorum; düş kırıklığı, aşk, kıskançlık ve karışıklık aklımdaki herşey. Bunların hepsi kırmızıydı. Ortada hiçbir şey yoktu. Bunların hiçbirisinin rengi yoktu bende şarkımın adını kırmızı koydum.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

[align=center]Red Albümünün 2. Yeni Single'ı[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Taylor Swift Yok Sattı![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Taylor Swift'in Yeni Albümü Yok Sattı

Taylor Swift, yeni albümü ''Red''i yayınladı. Taylor Swift, yeni albümüyle büyük bir başarı elde etti. Yeni albümü ilk haftasında 1.209.817 sattı. Taylor Swift, geçtiğimiz günlerde ''We Are Never Ever Back Together'' şarkısını yayınlamış, şarkısı Billboard Hot100 listesinde 1 numaraya kadar çıkmıştı. Taylor Swift'in bir önceki albümü ''Speak Now'', ilk haftasında 1.047.000 satmıştı.

2002 yılından beri hiçbir albüm ilk haftasında bu kadar satmamıştı! En son 2002 yılında Eminem'in ''The Eminem Show'' albümü ilk hafta 1.322.000 satmıştı. Ayrıca Red albümü, ilk haftasında 1 milyondan fazla satan 18 albümden biri oldu.

Taylor Swift'in ''Red'' albümü, ilk haftasında en çok satan 2.Bayan albümü oldu! Britney Spears'in ''Oops!..Did it Again'' albümü, ilk haftasında 1.319.000 satmıştı. Lady Gaga'nın ''Born This Way'' albümü, ilk haftasında 1.108.000 satmıştı. Taylor Swift Gaga'yı da geride bırakmış oldu. Fakat Lady Gaga'nın ''Born This Way'' albümü, ilk gün en çok satan bayan şarkıcı albümüdür.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Gizlenmiş İçerik

vuhuuuuuuuu işte bu çok iyi albümdeki favorim kliplendi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]RED, HALA BİR NUMARA[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Taylor Swift, "Red" isimli albümüyle, Amerika’nın ‘En İyi Albüm’ listesinde zirvede.

Sanatçının, geçtiğimiz hafta 208.000 adet satış elde eden yeni albümü, 5 haftadır zirvedeki yerini koruyor.

Sanatçıyı, 192.000’lik satışla, Bruno Mars’ın "Unorthodox Jukebox" albümü takip ediyor.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...