İçeriğe atla

İskender Paydaş Yeni Klibini 'Yeni Aşk'a Çekti!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]İskender Paydaş Yeni Klibini 'Yeni Aşk'a Çekti![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]İskender Paydaş’ın, Zamansız Şarkılar albümünün üçüncü video klibi 'Yeni Aşk' a çekildi...

Zamansız Şarkılar albümü ile 2012 yılına damgasına vuran ünlü müzisyen Mustafa Ceceli'nin yorumladığı 'Sensiz Olmaz ki' ve bestesi İskender Paydaş’a, sözleri Kenan Doğulu'ya ait olan 'Doktor' dan sonra albümün üçüncü klibini Yılmaz Kömürcü'nün Yeni Aşk parçasına çekti

Ünlü müzisyenin 'Yeni Aşk' a albümünde yer vermesi ile yıldızı parlayan Yılmaz Kömürcü klipte yeteneği ile dikkat çekti.

Yönetmenliğini Eylem Kazgan’ın yaptığı ve toplam 40 kişilik bir ekiple çekilen klipte; İskender Paydaş ve Yılmaz Kömürcü'nün yanı sıra çok sayıda 'gelin kadrosu' yer aldı!

Kömürcü klipte hem sesi ve yorumu hem de sempatik tavırları ve profesyonelliği ile dikkat çekti.

İskender Paydaş ; 'Bu klip benim için de bir ilk, çalmak yerine ilk kez oyunculuk yapıyorum'...

Gerek kendi albümü, gerekse kendi imzası olan bir çok farklı albümün ses getiren parçalarının kliplerinde yer alan İskender Paydaş kliple ilgili olarak; 'Bugüne dek tüm kliplerde mutlaka bir enstrüman çalarak performansımla yer aldım, 'Yeni Aşk' da ise ilk kez oyunculuk yapıyorum dolayısıyla heyecanlı bir deneyim yaşadım ve tepkileri de merak ediyorum' dedi...

Zamansız Şarkılar'ın ikinci albümü geliyor!

Yaz süresince haftada iki gece Bodrum Marina Yatch Club'da sahne almaya devam eden İskender Paydaş; Bu nedenle Ekim sonuna kadar Bodrum'da olacağını ve orada kurduğu stüdyosunda Zamansız Şarkılar'ın ikinci albümünü hazırlamaya başladığını da belirtti.. Ünlü müzisyen albümde yer alacak bazı parçaları Bodrum da sahnede çaldıklarını ve izleyicilerden aldığı tepkilerden fazlasıyla mutlu olduğunu da sözlerine ekledi...[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...