İçeriğe atla

İzel : Çelik ve Ercan'la Dostluğum Bitti!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]İzel : Çelik ve Ercan'la Dostluğum Bitti![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Ünlü şarkıcı İzel, Çelik'in "İzel'den cacık olmaz" sözlerine cevap verdi: Şok geçiriyorum. Çelik'le de, Ercanla da dostluğum bitti. Her ikisini de sildim!

Önceki gün Kanaltürk'te yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk olan ünlü popçu Çelik; 'İzel-Çelik-Ercan' grubunun, İzel'in davranışları yüzünden dağıldığını açıklamış, İzel'in disiplinsiz olduğunu ileri sürmüştü. "Ondan cacık olmaz" diyerek sert ve kaba açıklamalar yapan Çelik'e, İzel'in yanıtı gecikmedi. Ünlü şarkıcı, Twitter'da kendisine yönelik suçlamalarla ilgili şunları söyledi:

Şok geçiriyorum. İzelÇelik- Ercan grubu, Ercan'la Çelik'in kavgaları yüzünden dağıldı. Benim yüzümden dağılmadı.

Bugünden sonra Çelik'le de, Ercan'la da dostluğum bitmiştir, ikisini de sildim.

Çelik cilt problemim için "Hep öyleydi" diyor. Benim 20 yaşımda fotoğraflarım var, hiç öyle değil.

Çelik beni telefonla aradığında hastanedeydim, elimde raporum bile var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bitsin zaten ercan gibi adamdan dost çelik gibi adamdan post olmaz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> izel hepsinden başarılı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...