İçeriğe atla

Nil Karaibrahimgil Yeni Şarkilarini Duyurmaya Basladi

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Geçtiğimiz yıl “Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum” isimli single çalışmasıyla hayranlarının karşısına çıkan Nil Karaibrahimgil yeni albümü “Ben Buraya Çıplak Geldim”i GNL Entertainment etiketiyle yayımlamaya hazırlanıyor. Sanatçı Türkiye’de ilk kez yapılacak bir çalışmaya imza atarak dokuz yeni şarkısını farklı yönetmenlerle hazırlanan mini klipler halinde twitter’dan paylaşmaya karar verdi.

Karaibrahimgil 29 Mayıs’ta ilk videoyu Turkcell Müzik üzerinden paylaştı. Sözü ve müziği kendisine ait “He-man” isimli şarkının mini klibi Uğurcan Ataoğlu ve Selin Akıncı yönetmenliğinde hazırlandı. 30 Mayıs’ta Pelin Kırca yönetmenliğinde hazırlanan “Kazablanka”, 31 Mayıs’ta Memed Erdener yönetmenliğinde hazırlanan “Kader Efendi”, 1 Haziran’da Baran Baran‘ın yönettiği “Yürüdün mü”, 2 Haziran’da Aslı Yazıcıoğlu‘nun yönettiği “Ay Gız Uyan”, 3 Haziran’da Nermin Er‘in yönettiği “Nesi Var?”, 5 Haziran’da Selin Akıncı’nın yönettiği “Allahımı Şaşırıcam” müzikseverlerin beğenisine sunuldu. 7 Haziran’da da Ali Taner Baltacı imzalı “İstanbul’dayım” mini klibi yayımlandı. Tarihler 9 Haziran’ı gösterdiğinde, geceyarısı da albüme ismini veren çıkış şarkısı “Ben Buraya Çıplak Geldim”in Özer Feyzioğlu yönetmenliğinde çekilen video klibi Turkcell Müzik’te sanatçının hayranlarıyla buluştu.

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]İstanbul’dayım

Ben her sabah kalktığımda

Düşüyorum bir boşluğa

Ne yazıyorsa alnımda

Sen yoksun hiç yanımda

Anlamazlar halimi

Kim ne yapsın derdimi

Bilmezler özlediğimi

Yazmıyor ki alnımda

İstanbul’dayım takılıyorum

Doğru değil seni düşünüyorum

Bazen bir durup nefes alıyorum

İçimde bir umut bir umut

Nasıl şey bir güneş, bir bulut

Nasıl şey bir hatırla, bir unut…[/align]

[/align]

[align=center]Allahımı Şaşırıcam

Yaz yine gelicek

Şarkı sözü yazıcam

Herkes çok şaşıcak

Allahımı şaşırıcam

Çok sıcak olucak

Çok zevkli olucak

Çok seksi olucak

N’oolduğumu şaşırıcam

Allahımı şaşırıcam[/align]

[/align]

[align=center]Nesi Var?

Nesi var, nesi var, ah nesi var?

Ne kibar, bir dua gibi geçirir beni içinden

Ne kibar, değilim dedim ama onunmuşum meğer ben

Gözlerindeki buğu, ah neyin perdesi

Öldürür beni etkiler, beni derinden

Ayrılınca teninden, oynadım ben yerimden

Sarılıp ona ağlamak gelir içimden

Ne kibar, bir dua gibi geçirir beni içinden

Ne kibar, değilim dedim ama onunmuşum meğer ben[/align]

[/align]

[align=center]Ay Gız Uyan

Kızsın der kızabilirler

Kaynarken kısabilirler

Bir laf var hep onu derler

… iyi verirler

Ay gız uyan, değilsin kül kedisi

Ay gız uyan, böyle miymiş sevgisi

Ay gız uyan, uyan gelir gerisi

Taşsa onun yüreği o taşısın o zaman

Ay gız uyan, akıtırsa yaşını

Derler dayan, alıp gitsen başını

Çalış kazan, pişir kendi aşını

İsterse kadınını adam olsun o zaman

Ay gız uyan…[/align]

[/align]

[align=center]Yürüdün mü?

Yürüdün mü, yol aldın mı?

Hüzünlerden de geçtin mi?

Yoruldun mu daraldın mı?

Güzellerden de seçtin mi?

Kırdığın tüm kalpler hala yaralı

Her şey biraz kader kısmet, yalan mı?

Ooo…

Yol alan mıydın, duran mı?[/align]

[/align]

[align=center]Kader Efendi

Filmdeki adam kadını öptü

Ve dedi Anna beni anla!

Senle ben gözümün önüne geldi

Bendim Anna, öpüştüm senle

Uuu, adımı duysan

Ya gülsen, ya ağlasan

Ah aşkımız adam olsa

Ya bitse, ya başlasa

Duygularıma saptım, attım verileri

Yapma etme deyip durdu birileri

Hep bidi bidi konuşan Kader Efendi

Beni görmüyor

Kimilerine göre yandım diri diri

Üstüme gelince beep’ledim ileri geri

Hep bidi bidi konuşan Kader Efendi

Beni bilmiyor[/align]

[/align]

[align=center]Kazablanka

Çok o kadar çok şey var anlatmak istediğim

Senle ben hakkında

Hep ve hiç hakkında

Her zaman sen vardın sen vardın sen

Ben daha küçük bir kibritçi kızken

Ah! Uyudum büyüdüm ben senin koynunda

Hani uyanıp bir sabah erken

Sahilde arabada giderken

Ah! Romantik bir anons duyuldu radyoda

Kazablanka’da yağmur var

Kazablanka’da yağmur var yağmur var yağmur[/align]

[/align]

[align=center]He Man

Dünyayı bir tur dönecek

Bu birkaç dakika sürecek

Onunla dönceceğim ben

Beni ben diye sevecek

Yıldızlara götürecek

Orda kalacağım ben

Meteorları tutacak

Uzaya savuracak

Alkış tutacağım ben

Yenilgi nedir bilmeyecek

Bir dokunsa devirecek

Ay bayılacağım ben

Ah! Onunla kurulur dünyada cennet

Önüme dikilen çok korksun

Ah! Hep onu aradım bulurum elbet

Kahramanım o evet

O bir He-man, Bat-man, Pac-Man, Mad-Man

Yanında duracağım ben

O bir He-man, Bat-man, Pac-Man, Mad-Man

Yanında duracağım, hep onun olacağım, yarısı olacağım ben[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Albüm Kapağı[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Albümdeki Eserler

He man

Ben Buraya Çıplak Geldim

İstanbul'dayım

Kazablanka

Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum

Ay Gız Uyan

Kader Efendi

Nesi Var

Allahımı Şaşırıcam

Yürüdün Mü?

İstanbul'da Sonbahar[/align]

[align=center]Nil Karaibrahimgil / Ben Buraya Çıplak Geldim (CD) 05/07/2012 tarihinde satışa sunulacaktır.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

albüm kapağı çok hoş *.*

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Su an albumu dinliyorum, album kapagi cok guzelmis bence de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> allahimi sasiricam full versiyonu cok guzelmis insan dinlerken yerinde duramiyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> heman de cook guzel ama keske daha mantikli sozleri olsaydi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> aa butun albumu dinliyim de tek tek yorum yapcam hepsine beni bekleyin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih'le bayılırdık bu şarkıya. ''Bi biz biliyoruz'' sandığımız şarkıyı Nil'in coverlaması ne hoş.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaslar yorumlarima basliyorum

Gizlenmiş İçerik

Yurudun mu: Nil album cikmadan once dunyanin farkli yerlerini gezip twitterda cektigi fotograflari paylasiyodu. Gezdigi yerlerin albumde olcagini soyluyodu. Dubai'ye de gitmisti bu da dubainin etkisindeki sarkisi heralde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> zira arkaplandaki melodi ilahi gibi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben begendim bu sarkiyi hos olmus insani dinlendiren bi sarki. Ama nakarati diger sarkilari kadar akilda kalici degil.

Ay giz uyan: evett favorilerimden

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> cook begendim ben de neden youtube videosuda sadece azeriler yorum yapmis diyodum meger cover'mis

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> cok begendim bu sarkiyi.

Ben buraya ciplak geldim: cok kaliteli bi sarki aslinda cikis parcasi olmasaydi favorim olabilirdi biraz onyargiliyim ilk sarki olarak hareketli biseyler bekliyodum cunku

Gizlenmiş İçerik

Nesi var: bu sarkiyi ilk d&r da calarken duymustum tam olarak, nakarati cok akilda kalici melodisi de cok guzel ama keske nakaratinda biraz biraz daha farkli sozler olsaymis

Gizlenmiş İçerik

Heman: sanirim bi sonraki klip bu sarkiya gelcek cok begendim cok farkli bi sarki olmus bence ozellikle ah onunla kurulur dunyada cennet kismi cok hosuma gidiyo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> yakin bi zamanda herkesin dilinde olcak bu sarki demedi demeyin

Gizlenmiş İçerik

Kazablanka: uzun bi sure dinliycegim sarki kemanli bolumler cok guzel olmus ozellikle sarkinin son bolumune bayildim

Gizlenmiş İçerik

Kader efendi: zorlama bi sarki olmus gibi geldi. Albumdeki tek begenmedigim sarki diyebilirim. Surekli tempo degisiyo sozleri de hos degil. Olmamis bu begenmedim.

Hakkinda her seyi duymak istiyorum: bu zaten single olarak yayinlanmisti o yuzden bu albumde daha farkli mesela bi remiksi yayinlanabilirdi ama hala cok iyi parca

Istanbulda sonbahar: nil albumde hic slov sarki olmadigini fark edip bu sarkiyi coverlamaya karar vermis olmali

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> guzel olmus

Allahimi sasiricam: cok eglenceli guzel bi sarki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> insan dinlerken yerinde duramiyo. Tam yaz sarkisi bu da. Tabi biraz basit ama cok guzel bence yine de

Gizlenmiş İçerik

Istanbuldayim: cok kaliteli bi sarki. Yine uzun sure dinlencek sarkilardan biri

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...