İçeriğe atla

MERHABA

Sirius

Pinlenen İletiler

Merhabalar. Foruma yeni üye oldum. 28 yaşındayım ve heteroseksüel bir erkek olduğumu belirtmek isterim. Çok da ilginç bi kişilik olmadığımı söylemem gerek.

Eurovision'a yoğun bir ilgim var. Bu ilgi son yıllarla sınırlı değil, aksine eski organizsyonlara daha fazla ilgiliyim. Eski şarkılar, eski şeyler... kısaca kenarda köşede kalmış, bi şekilde popüler olmamış ancak kendimce değer gördüğüm her şeye ilgi duyuyorum ve bu yüzden bunları bulup çıkarmak için araştırma yapmakla uğraşıyorum boş zamanlarımda :)

Sitenin üye sayısı oldukça az görünüyo. Eminim bu durum yöneticilerin falan biraz canını sıkıyodur. Bunun yanında bir farklılık olarak şunu söyleyeyim anladığım kadarıyla çok mistik bir ortam var burada, yani bazı şeylerin konseptini henüz anlamış değilim yapılan organizasyonlar vs, felsefede galiba ezoterik diyorlardı buna :D Forumla ilgili düşüncelerim böyleydi.

Başka da diyecek pek bir şeyim yok. Anlaşıldığı üzere sıkıcı biriyim, fazla arkadaş canlılığım esprili bir kişiliğim vs yoktur. Umarım burada olduğum süre boyunca iyi vakit geçiririm. :)

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Uğur, 24 dakika önce yazdı:

İsmini de bahşetseydin keşke, hoşgeldin İsimsiz Heteroseksüel arkadaş :aycokhos:

Önemli değil, bana Sirius demeniz yeterli olur. Burada kimseyi tanımıyorum, belki heteroseksüel olduğumu belirtmem çok gereksiz olmuştur yine de en azından en temel düzeyde kendimi açıklamayı gerekli görürüm yabancı bi ortama girdiğimde. :D

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirius, 9 dakika önce yazdı:

Önemli değil, bana Sirius demeniz yeterli olur. Burada kimseyi tanımıyorum, belki heteroseksüel olduğumu belirtmem çok gereksiz olmuştur yine de en azından en temel düzeyde kendimi açıklamayı gerekli görürüm yabancı bi ortama girdiğimde. :D

allah kurtarsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne için? Açık konuşmak gerekirse başkalarının cinsel tercihleri yönelimi vs her ne ise.. beni kesinlikle ilgilendirmiyor, ayrıca saygı da duyarım. Kendimi tanıtırken heteroseksüel olduğumu vurguladım çünkü ilk etapta yani ortamı 1 günde algılayabildiğim kadarıyla bunu gerekli gördüm. Kötü bi niyetim yok.

• Beğendim 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirius, Şimdi yazdı:

Ne için? Açık konuşmak gerekirse başkalarının cinsel tercihleri yönelimi vs her ne ise.. beni kesinlikle ilgilendirmiyor, ayrıca saygı da duyarım. Kendimi tanıtırken heteroseksüel olduğumu vurguladım çünkü ilk etapta yani ortamı 1 günde algılayabildiğim kadarıyla bunu gerekli gördüm. Kötü bi niyetim yok.

Soner, 7 dakika önce yazdı:

allah kurtarsın

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirius, 3 dakika önce yazdı:

yok bu foruma düştüğün için allah kurtarsın dedim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melo, 1 dakika önce yazdı:

Kimsenin burda bi heteroya yavşayacak kadar zavallı olduğunu düşünmüyorum cinsini belirtmen gereksiz foruma bilgi kazanmak yada görüş bildirmek için takıl 

Evet ben de onun için buradayım zaten. yani madem bu şekilde bi ilgi alanımız var düşüncelerimizi paylaşmalıyız. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forumda her yönelimden ve cinsiyet kimliğinden insanlar var, beraber uyum içinde paylaşıyoruz fikirlerimizi 8 seneden fazladır. merak ettiğim şey; "1 günde anladığım kadarıyla belirtmem gerekti" cümleni ne üzerine kurdun? neden belirtmen gerektş? :aycokhos: 

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...