İçeriğe atla

Hande Yener: Eurovision'u 'çakma ben' kazandı!

NJLS

Pinlenen İletiler

Eurovision'a katılmak istediğini her fırsatta söyleyen Hande Yener; sahne aldığı sırada birincinin Loreen'in temsil ettiği İsveç olduğunu öğrenince, "Çakma ben kazandı" dedi.

Popun ünlü isimlerinden Hande Yener, önceki gece Beyoğlu'nda bulunan Venue'de sahne aldı. Mayoya benzeyen bir kostümle sahneye çıkan Yener, cesur giyim tarzıyla yine herkesi kendine hayran bıraktı.

"BİRİNCİ KİM OLDU?"

Yıllardır Eurovision'a katılmak istediğini her fırsatta dile getiren Yener; kendisi sahnedeyken devam eden Eurovision Şarkı Yarışması'yla da yakından ilgilendi. Son dakika bilgilerini yardımcılarından alan Yener, Türkiye'yi temsil eden Can Bonomo'yu kastederek, "Birinci kim oldu? Birinci olursa, hiçbir yorum yapmayacağım" dedi. Öte yandan ünlü popçu, yarışmanın galibinin Loreen'in temsil ettiği İsveç olduğunu öğrenince, "Çakma ben kazandı" diyerek herkesi güldürdü. Yener sabaha kadar hayranlarını eğlendirdi. - Günaydın -

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman madonna da haziranda istanbulda vereceği konserde hande yeneri yanına çıkarıp ''çakma ben çıktı'' desin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:siritma:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman madonna da haziranda istanbulda vereceği konserde hande yeneri yanına çıkarıp ''çakma ben çıktı'' desin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

tek madonna demesin lady gagada gelsin ikisi desin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> çakmamız geldi die

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynen kadın bir kişinin değil birden çok kişinin çakması ortaya karışık olmuş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...