İçeriğe atla

Rusya 2013 : Dina Garipova - What If

Uğur

PUANINIZ ?   

11 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...
  • İleti 94
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

o iğrenç babanelerden sonra çekilirler die düşünüodum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bu sefer şey bekliyorum aslında mezar açıp içindeki ölüleri sahneye koyarlar ilginçlik olsun die

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

O bazı kesimin ''yaşlı moruklar'' ya da ''iğrenç'' diyerek kötü bir şekilde eleştirdiği babaanneler o yaşlarına ragmen sahnede çıkıp performanslarını gosterdiler. Hem de gayet başarılı bir şekilde. Eurovision'a uygun muydu ? Keisnlikle hayır. Fakat sizce de renk katmadılar mı yarısmaya? Ben ikinciliğin Rusya'ya degil o tatlı insanlara gittigini düşünüyorum. Ayrıca o güzel insanlara moruk diye tabirde bulunanları aldıkları derece ile güzel morarttılar bunu da herkes iyi biliyor. Hak etmeleri ya da etmemeleri hiç önemli degil ki sonuna kadar da hakettiler. Eurovision'da her zaman muhteşem şovlar muhteşem şarkılar izleyip oylamayacagız. Eger olayı biraz performans olarak degerlendirirsek daha kimlerin kimlerin hakkı yeniyor maalesef. Önümüzdeki yıl yine bir ulusal final yaparlar diye tahmin ediyorum Rusya için. Bakalım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O bazı kesimin ''yaşlı moruklar'' ya da ''iğrenç'' diyerek kötü bir şekilde eleştirdiği babaanneler o yaşlarına ragmen sahnede çıkıp performanslarını gosterdiler. Hem de gayet başarılı bir şekilde. Eurovision'a uygun muydu ? Keisnlikle hayır. Fakat sizce de renk katmadılar mı yarısmaya? Ben ikinciliğin Rusya'ya degil o tatlı insanlara gittigini düşünüyorum. Ayrıca o güzel insanlara moruk diye tabirde bulunanları aldıkları derece ile güzel morarttılar bunu da herkes iyi biliyor. Hak etmeleri ya da etmemeleri hiç önemli degil ki sonuna kadar da hakettiler. Eurovision'da her zaman muhteşem şovlar muhteşem şarkılar izleyip oylamayacagız. Eger olayı biraz performans olarak degerlendirirsek daha kimlerin kimlerin hakkı yeniyor maalesef. Önümüzdeki yıl yine bir ulusal final yaparlar diye tahmin ediyorum Rusya için. Bakalım...

Engelbert Dedemiz varken bunların 2. olmaları beni hala hayrete düşürüyor.....
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Rusya diyince aklıma gelen ilk isim Dima Bilan'dır.Ama şöyle bir araştırdım ki Pavla , Vlad Sokolovsky , Sergey Lazarev'de de iş var

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Geçen seneki bana göre rezaletten sonra derece meraklısı rusyanın güzel bir solistle güzel bir şarkısıyla temsil edebileceğini düşünüyorum rusya gibi bir ülkenin saçma sapan işler yapıp o saçmalıklardan dolayı iyi derece almasına ihtiyacı yok güzel solistleri olan bir ülke

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sergey Lazerev'i göndersinler. Nikolay Baskov da fena olmaz. Çok eğlenceli olabilir bir düetle

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bakalım biricik ülkem Rusya,bu yıl ne yollayacak...umarım güzel bir şeyler olur 2012 gibi olmasın ama

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> çünkü 2012 de şarkı 2.olmadı yaşlı,ton ton ninecikler 2.oldu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...