İçeriğe atla

Yunanistan 2013 : Koza Mostra & Agathonas Iakovidis - Alcohol Is Free

Uğur

PUANINIZ ?   

14 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Ben şuanda adayların hiçbiri çok iyi diyemeyeceğim fakat Alex Leon iyi işler çıkarabilir gibime geliyor Ah Nikki Ponte

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yunanistan ın kanalı ERT de TRT gibi o kadar iyi şarkıcıları olmalarına rağmen gidip ordan burdan santçı topluyor bakınız ;

Nikki Ponte

Antigoni Phcrami

Cristi

Daha sayabilecek birçok şarkıcı var fakat bana göre şuan eurovision için en uygun sanatçılar bunlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • İleti 153
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

aaa şarkıları markette çekmemişler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> sanki

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben hiçbirini sevmedim:( one last kiss çok az öne çıkıyor angel fena degil gibi. Aggelika da idare eder ama o ilk şarkı kötü bence.

Inanmiyorum Can'la muzik konusunda ilk defa ayni fikirdeyiz yehu!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Aynen birebir katiliyorum kelimesi kelimesine. Bence "Angel"i secerler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haha vuuu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sevindim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olmamış be La Gres ! Favorim diyebileceğim hiç bir şarkı yok !

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Geçen yılın ulusal final şarkıları ne kadar kaliteliymiş be bu şuan farkettim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> yani kötünün iyisi bir angel var bir de aggelika iliadi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nikolas metaxas gibi bir yeteneği neden görmez bu la gress

Gizlenmiş İçerik

Ki cok uzak bir ornek de degil Nikolas, 2009'da Kibris'i temsil eden kizcagazin besteci agabeyi. 2009'daki parcayi da o bestelemisti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...