İçeriğe atla

Yunanistan 2013 : Koza Mostra & Agathonas Iakovidis - Alcohol Is Free

Uğur

PUANINIZ ?   

14 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Komşuda 2013 Eurovision Şarkı Yarışması İçin Teklif Gitmesi İhtimali Yüksek 20 İsim :

1.Shaya

2.Tamta

3.Demy

4.Nicko

5.Nikki Ponte

6.Vegas

7.Maria Iakovou

8.Eleni Foureira

9.Velvet Fire

10.Katerine Augoustakis

11.Sofia

12.Katerina Stikoudi

13.Stan

14.Athena

15.Antigoni Pchixrami

16.Natali Thanou

17.Kostas Martakis

18.Valato Tyrfonos

19.Otherview

20.Claydee Lupa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 153
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

mitolojide barış tanrıçası :DD

buradaki Athena ise yunanistan yetenek yarışmalarından çıkan bir bayan şarkıcı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ülkenin sevilen şarkıcılarından Michalis Hatzigiannis, İngilizce bir single yayınlamış. Eurovision'da görebileceğimiz bir isim olabilir mi?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Komşuda 2013 Eurovision Şarkı Yarışması İçin Teklif Gitmesi İhtimali Yüksek 20 İsim :

1.Shaya

2.Tamta

3.Demy

4.Nicko

5.Nikki Ponte

6.Vegas

7.Maria Iakovou

8.Eleni Foureira

9.Velvet Fire

10.Katerine Augoustakis

11.Sofia

12.Katerina Stikoudi

13.Stan

14.Athena

15.Antigoni Pchixrami

16.Natali Thanou

17.Kostas Martakis

18.Valato Tyrfonos

19.Otherview

20.Claydee Lupa

İşte süper bi liste umarım bunlardan biri gider
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ülkenin sevilen şarkıcılarından Michalis Hatzigiannis, İngilizce bir single yayınlamış. Eurovision'da görebileceğimiz bir isim olabilir mi?

Gizlenmiş İçerik

Bu adamın sadece yunanca şarkılarını dinlemiştim.Ama gördüm ki ingilizceyide müthiş yorumluyor..ama eurovision'a gider mi bilmem ülkesinde çok hayranı var çok seviliyor ama kendisi kabul etmez gibi geliyor bana çok başarılı çünkü kötü bir sonuç kariyerinde olumsuz etki yapar

Gizlenmiş İçerik

bence içime doğuyor yunanistan yine eleftheria ve loukas gibi x-factorden seçicek temsilcisini

Gizlenmiş İçerik

umarım yanılırım keşke böyle sanatçıları gönderse

Gizlenmiş İçerik

1.Shaya

2.Tamta

3.Demy

4.Nicko

5.Nikki Ponte

6.Vegas

7.Maria Iakovou

8.Eleni Foureira

9.Velvet Fire

10.Katerine Augoustakis

11.Sofia

12.Katerina Stikoudi

13.Stan

14.Athena

15.Antigoni Pchixrami

16.Natali Thanou

17.Kostas Martakis

18.Valato Tyrfonos

19.Otherview

20.Claydee Lupa

İşte süper bi liste umarım bunlardan biri gider

evet özellikle kostas martakis ve natali thanou'nunda listede olması çok iyi

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Ben yine akıllanacaklarını sanmıyorum. Gerçekten yine aynı tarz bir şarkı ile giderlerse Yunanistan sahnedeyken tuvalet molası falan veririm yemin ediyorum. Bu sene ilk 5 te olacak diyenleri hatırlıyorum ne gülmüştüm. Çekilmeleri çok doğru bir karar olur gerçekten. Yine AVM'de gerçekleşen bir ulusal final ile rezil etmesinler kendilerini allah aşkına.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sakis Sakis Sakiiiis

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kaç kere giderse gitsin yine Sakis

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim adayım Nikki Ponte ! Katılmasını cok isterim . diğer alternatiflerimde antigoni phsrami , katerine , ivi adamou ve aklımda bir sürü kişi var ama unuttum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

twitter da nikki ponte nin kendi sayfasına tweet attım seni eurovisionda gormek istiyoruz gibisinden bircok tweet attım ve hepsine cevap verip kendiside eurovisiona katılmayı cok istediğini belirtti bana da teşekkür etti hatta mtv ema da best greek act da aday olan nikki ponte elenmişti üzüntümü belirtmek için kendisine tweet attım ve onu eurovisionda gormeyi cok istediğimi soyledim ve kazanamadıgı için cok üzgün oldugumu dile getirdim kendiside bana su sekilde cevap attı awwww dont worry be happy !

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben bu tweetten sunları cıkardım yunanistan krizde ulusal final yapacak parası yok direkt sanactı secme yapacaklar ve nikki ponte bna bunun sinyalını verdi endişelenme mutlu ol yani neden bunu diyebilir ki elendiği bir şey için kesin baska birsey var !

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

ay ne zaman verdim kıbrısa 12

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> delirtmeyin len adamı saşdşsdadjlşksjaldkj

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sana değildi aslnda melih lafım bizzat yunanistana :)gerçek olan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...