İçeriğe atla

Kıbrıs 2013 : Despoina Olympiou - An Me Thimasai

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 80
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ahh Kıbrıs ahh Yunanca gelecek denince umutlanmıştım şöyle Yunan müziğiyle bir slow patlatacaksınız falan diye

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Klasik bir slow şarkı olmuş bu. Yunanca da yetmiyor bazen sevmem için işte. Yine de fena bi seçim olmamış.

Benim gibi düşünen birçok kişiden kalıp jüriden alacaksınız bence ne varsa. Hayırlısı olsun bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beklediğimden kötü aşk şarkısı dediler bu mu aşk şarkısı neyse beğenmedim ben başarılar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

[align=center]Kıbrıs'ın minipop ikonu[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Kibris yine Yunanistan'dan kat kat daha guzel. Ama yine Yunanistan'in altinda kalir, hatta belki finale cikamaz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...