İçeriğe atla

Beyaz Rusya 2013 : Alyona Lanskaya - Solayoh

Uğur

PUANINIZ?  

14 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 136
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Seçilemeyeceğini düşünüp sırf katılıp şansını denemek için öylesine bir şarkı yapıp ulusal seçmelerine katılıp, sonra, kazanıp, şaşırıp, şarkısının kötü veya yetersiz olduğunu düşünerek şarkı değişikliğine gittiğini düşünüyor ve çevrelerinden güzel bir şarkı bulamama ihtimallerine karşı tekliflere açık olduklarını bildirerek, madem seçildik,fırsat bu fırsat ülkemizi birinci yapalım mantığıyla hareket ettiklerini düşünüyorum. Zira finale takılan ülkelerden olmak istemiyorlardır herhalde.

( Ne kadar kısa ve öz bir cümle kurdum. )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Seçilemeyeceğini düşünüp sırf katılıp şansını denemek için öylesine bir şarkı yapıp ulusal seçmelerine katılıp, sonra, kazanıp, şaşırıp, şarkısının kötü veya yetersiz olduğunu düşünerek şarkı değişikliğine gittiğini düşünüyor ve çevrelerinden güzel bir şarkı bulamama ihtimallerine karşı tekliflere açık olduklarını bildirerek, madem seçildik,fırsat bu fırsat ülkemizi birinci yapalım mantığıyla hareket ettiklerini düşünüyorum. Zira finale takılan ülkelerden olmak istemiyorlardır herhalde.

adam 2 dakikada olayı çözdü tebrik ederim valla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adam 2 dakikada olayı çözdü tebrik ederim valla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Potter foruma hosgeldin tanimak isteriz seni. Bir tanisma basligi acsana.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk. Oysa efsanevi yorumu yeni yazmadım. Bayağıdır duruyor orada. Yeni farkedilmiş. Neyse, yeni şarkısı umarım böyle bir yorum yazmama sebebiyet vermez.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Paraya Kıymış

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D Reis Ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]BELARUS ŞARKISINI DEĞİŞTİRDİ[/align]

[align=center]Belarus'u bu sene Malmö'de temsil edecek şarkının "Solayoh" olduğu söylendi ve Belarus kanalı (BTRC) tarafından önümüzdeki 48 saat içinde açıklanacak/yayınlanacak.

Şarkı internet ortamda Eurovision versiyon ve Enstrumental/Karaoke versiyon olmak üzere 2 versiyonluk bir single ile satışa sunuldu.

[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...