İçeriğe atla

Azerbaycan 2013 : Farid Mammadov - Hold Me

Uğur

PUANINIZ?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 302
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Seneye Azerbaycan Avrovizya Festivali Ulusal Mahni Musabakasi yarismasini kazanan sarkiciyla Lady Gaga'ya duet yaptiracakmis.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sonuçta yarışmadakı tek müselman ve türk ülkesidi azerbeycan bu kadar kötülemenize gerek varmı?almanyadan oy az çıkdı diye sevinmek mi lazım anlıyamadım ne yaptı azerbeycan size ya ben mesela kurur duydum hep bizi destekliyen hep 12 puan veren tek ülke bence böyle olumsuz düşünmeyin bide bu siteni okuyan bi tek biz türkler deyiliz türk dilinden anlıyan her kes okuya bilir çok ayıb olur sonra

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sonuçta yarışmadakı tek müselman ve türk ülkesidi azerbeycan bu kadar kötülemenize gerek varmı?almanyadan oy az çıkdı diye sevinmek mi lazım anlıyamadım ne yaptı azerbeycan size ya ben mesela kurur duydum hep bizi destekliyen hep 12 puan veren tek ülke bence böyle olumsuz düşünmeyin bide bu siteni okuyan bi tek biz türkler deyiliz türk dilinden anlıyan her kes okuya bilir çok ayıb olur sonra

Arkadaşlar sadece şarkının 2. olabilecek kadar iyi olmadığını düşünüyorlar yoksa Azerbaycan'a karşı niye bir şeyimiz olsun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Sadece biz boyle anlamamisiz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ugursuz ugur ne oluyor agzina b.okmu koyduk? S.icdikmi agzina senin?Azerilerin,b.okunu yeme anlasildimi pic..pislik...iyi oluyor siz turklere

bu tür yorumlarla mı savunuyorsunuz Azerbaycan'ı ? Terbiye sınırlarını aşmayın lütfen , ben veya bir başkası Azerbaycan'ı destekliyorsa destekler..Herkes destek olacak diye bir şey yok!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca sonda da "iyi oluyor siz türklere" demişsin.genelleme yapma! ne oluyor da iyi oluyor?

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Sadece biz boyle anlamamisiz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

kaldırın bu resmi de arkadaşlar! ayıp her ikinizin yaptığı da!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycanı destekliyodun niye kızdın ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hepsi aynı onların

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> istisnalar kaideyi bozmaz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...