İçeriğe atla

Finlandiya 2018 : Saara Aalto - Monsters

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Hiçbir şekilde süre konuşulmadı. Karadağ ile kaçıncı yarışmada 7. defa yarışıp hakkını doldurursan, sonrasında direkt BK olursun, bitti.

Ek olarak Karadağ iddiası 160'lı yarışmalarda başlamıştı, 1 sene önce. 20-25 yarışmanın sadece 3 tanesinde yarıştın.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 509
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Çıkarttım 190'a kadar zaten. Aynı zamanda 190-200 arası BK olacağım. 190-200 arası oldugunu iddianın herkes biliyor. Sen bunu bugün ilk defa dile getirdin. Hadi dün 199u kazanmak zorundasın demesen tamam diyeceğim zaten.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şimdi bk bende diye 20 yarışmada bir yarışır, 2 sene bırakmaz elinden, bence reyiz'in karadağ ve bk olarak yarışmadığı her 2-3 yarışma, uğurun cezayir süresinden 1 düşülsün, böylece süre sıkıntınız olmaz, eğer olursa reyiz katılmadığı için olur, keza uğur katılmaz ise de bu reyiz'in bk süresine eklensin veya karadağ süresinden düşülsün

ombudsmanlık dededen bizde :evetevet:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şimdi bk bende diye 20 yarışmada bir yarışır, 2 sene bırakmaz elinden, bence reyiz'in karadağ ve bk olarak yarışmadığı her 2-3 yarışma, uğurun cezayir süresinden 1 düşülsün, böylece süre sıkıntınız olmaz, eğer olursa reyiz katılmadığı için olur, keza uğur katılmaz ise de bu reyiz'in bk süresine eklensin veya karadağ süresinden düşülsün

ombudsmanlık dededen bizde :evetevet:

BK ile yarışmaya ara verilmesinin şansı yok. En kötü Adele falan gelir

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Reyiz iddiayı kazandı. Daha önce kaybettiğinde gecikmeli de olsa gereğini yerine getirmiş. Ülke kaybetmekten korkacaksan (benim gibi), iddiaya girmeyeceksin. O yüzden uzatmaya gerek yok bence.

Ama bir dakika...

Bu da ne?...

En kötü Adele falan gelir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/laugh@2x.png 2x" width="20" height="20">

ABV! Yok sana BK, MK!

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Reyiz iddiayı kazandı. Daha önce kaybettiğinde gecikmeli de olsa gereğini yerine getirmiş. Ülke kaybetmekten korkacaksan (benim gibi), iddiaya girmeyeceksin. O yüzden uzatmaya gerek yok bence.

Ama bir dakika...

Bu da ne?...

ABV! Yok sana BK, MK!

HALK HERŞEYİ APAÇIK GÖRÜYORRR

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derlermiş misali finale çıktı Finlandiya. Ama benim için Finlandiya 2007'de Hanna Pakarinen'in o efsane şarkı ve performans ile( hak ettiği puanı alamayan) hatırlanacak her zaman. Kalmadı şimdi böyle kaliteli şarkılar.;

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Baya düşük puan almış ama maalesef.

çünkü bir bok anlamıyorlar

Gizlenmiş İçerik

ama 2007 çok acayip bir seneydi, ev sahibi olmasından mütevellit harcanması kolay oldu, neredeyse tüm şarkılar mükemmeldi, o nedenle revadır :tamamolur: diyorum, ama herhangi başka bir senede ilk5e oynardı bu çok rahat :evet:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2007'de şarkılar ne kadar iyiyse, sonuçlar da bir o kadar kötüydü.

:evet: en kötü 3 şarkıyı, ilk3e koymak falanlar, filanlar, komiklikler vesaire, türkiye denilen bir ülkeden gelen ne idüğü belirsiz saçma sapırsak bir şarkının 4. olması :felfecir:, ilk5teki en iyi şarkı yine bulgar kardeşlerimizdi, macaristanın ilk 1 hadi yine en kötü ilk 1de olması gerekirken aldığı sonuç iç karartıcı :kahroluyorum:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...