SON DAKİKA

BBC kolları sıvadı

BBC kolları sıvadı

İngiltere’nin yayıncı kuruluşu BBC, 2018 Eurovision Şarkı Yarışması için şarkı gönderimlerini başlattı.
BBC, söz yazarı ve besteciler için şarkı başvurularını açtı. Halka açık başvurular geçtiğimiz senede de olduğu gibi Birleşik Krallık OGAE üyeleri tarafından düzenlenecek bir panelle dikkatlice incelenip seçilecek.

OGAE UK

Nihai şarkı listesi, Birleşik Krallık’ın Eurovision: You Decide adlı ulusal finalinde seyircilerin oylamasına sunulacak.

National final of United Kingdom: You Decide

Şarkılar “BBCEurovisionSubmissions@bbc.co.uk” adlı mail adresine yollanacak. Şarkı gönderimlerinin son tarihi: 27 Ekim 2017 Cuma olarak belirlendi.

2017’de İngiltere

Geçtiğimiz sene İngiltere’yi Lucie Jones, “Never Give Up On You” adlı şarkısıyla temsil etmiş, fanlar tarafından beğenilmiş ancak 26 katılımcı arasında ancak 15. olabilmişti.

İngiltere’nin son ilk 10 derecesi 2009 yılında “It’s My Time” şarkısıyla “Jade Ewen” tarafından elde edilmişti.

2009 yılından beri Eurovision’da yüzü gülmeyen İngiltere, 2018 yılında şeytanın bacağını kırabilir mi sizce? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum alanından iletebilirsiniz!

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Mart 2018, 15:37

Melodifestivalen 2018 Favori Listenizi Oluşturun

Eurovision Time’ın Melodifestivalen 2018 Favori Belirleme Aracını kullanarak favori listenizi oluşturun! Favori listenizi Twitter’da, Instagram’da, Facebook’ta, forum sitemizde ve de bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz! Listeyi paylaşırken Twitter’da @eurovision_time ; Facebook’ta @EurovisionTime ; Instagram’da @eurovisiontimeturkey hesaplarımızı etiketlemeyi unutmayın! BURAYA TIKLAYARAK ARACI ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ!

Devamını Görüntüle
);