Ana Sayfa Müzik, Sinema & TV Televizyon Hadise’den sansürlere karşı efsane konuşma

Hadise’den sansürlere karşı efsane konuşma

2 dakikalık okuma süresi
0
0
254

2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi “Düm Tek Tek” adlı şarkıyla temsil ederek dördüncülükle gururlandıran başarılı sanatçımız Hadise, Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde 2018 yılının en iyi klibi kategorisinde ödüle layık görüldü. Hadise, bu ödülü “Farkımız Var” video klibi ile aldı.

Ödülü almak üzere sahneye konuşma yapmaya çıkan Hadise, “Sıfır Tolerans” klibine uygulanan sansür ve baskı hakkında konuşma yaparak aldığı ödülü “hayatları kısıtlanan kadınlara” adadı. İşte o konuşma:

2018 Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Yılın Klibi ödülüne layık görülen “Farkımız Var” klibi.

Hadise’nin hem satışlarda hem müzik uygulamaları streamlerinde hem de YouTube izlenmelerinde oldukça başarılı bir yerde olan ve TV kanallarında sansüre uğrayan “Sıfır Tolerans” klibini hatırlayalım:

Hadise’nin 2009 yılı Eurovision performansını hatırlamadan önce bu performansın hala daha YouTube Eurovision resmi kanalında her ay en fazla izlenenler arasında dereceye girdiğine de dikkat çekmek isteriz. İşte o performans:

Hadise performing “Dum Tek Tek” in Eurovision Song Contest 2009. This song placed 2nd in the semi-final and 4th in the grand final.
Daha fazla buna benzer yazı göster
Kullanıcısından Daha Fazla Yükle Blackout
Şuradan Daha Fazla Yükle Televizyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere de Göz Atın

Kelly Clarkson Arcade şarkısını coverladı

Dünyaca ünlü Grammy ödüllü ABDli pop şarkıcısı Kelly Clarkson, Emmy ödüllü televizyon prog…