Gizlilik ve Kurallar Politikamız

Privacy and Rules Policy of EurovisionTime.Com

  1. Bu gizlilik politikası ile kullanıcıların EurovisionTime.Com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.
  2. Kullanıcıların isimleri/soyisimleri, doğum tarihleri, telefon numaraları, e-posta adresleri, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları, pasaport numaraları vb. gibi kullanıcıya ait tamamen kişisel olan bilgiler, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.
  3. EurovisionTime.Com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak olup ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.
  4. EurovisionTime.com, kullanıcılarının kişisel bilgileri ve gerçekleştirmiş oldukları işlemlerle ilgili bilgilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır.
  5. Bir kullanıcının bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgilerine yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler EurovisionTime.Com yönetimi tarafından da güncellenebilecektir.
  6. EurovisionTime.Com yönetimi, kişisel bilgileri, ölçümleme (analitik) çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama gibi işlemler için kullanabileceği ve paylaşabileceği gibi EurovisionTime.Com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.
  7. İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.
  8. EurovisionTime.Com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
  9. EurovisionTime.Com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, EurovisionTime.Com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  10. EurovisionTime.Com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, EurovisionTime.Com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.