İçeriğe atla

Kendinize iyi bakın!

Volkan

Pinlenen İletiler

Herkese merhaba! Ben Volkan. Daha önce hiç bir veda konuşması hazırlamadığım için bilmiyorum nası yazacağımı. Merhaba veya elvedayla mı başlanır bilemedim ama olsun.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Öncelikle forum hayatım hakkında konuşmak istiyorum. İlk yarışmadan beri katıldığım bu foruma ilk başta hiç bir yakınlık duymuyordum. 15. yarışmadan sonra hafif hafif ilgimi çekmeye başladı ve daha fazla online olmadan sonra benimsemeye başladım kısa bir süre içerisinde Uğur'la tanıştık samimileştik ve birbirimizi sevdik. En azından ben sevdim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tabi bunlar olurken ufak ufak foruma katkıda bulunmaya çalıştım. Bu katkıda bulunmalar giderek arttı ve sonunda "Süper Moderatör" yetkisi aldım. İlk defa bir forumda bulunuyordum ve ilk defa yetki alıyordum. Elimden gelebildiğince iyi bir şekilde yetkimi kullanmaya çalıştım. Sanırım iyi kullanmıştım ki Uğur bana hiç beklemediğim bir anda adminlik teklifi verdi ve ben ilk başta kabul edemesem de Uğur beni bir şekilde ikna etmişti ve ben artık admin olmuştum. 99. yarışmadan beri adminliğinde bulunduğum bu forumda artık eskisi kadar online olamayacağım ve sitenin devamlılığı için bence bu yetki ilgili kişilere verilmeli. Bu yüzden bugün adminlik görevimden istifa ettim. Bu 28 yarışmalık süreçte elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım umarım başarmışımdır. Herkese çok teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siz benden kolay kolay kurtulabileceğinizi mi sanıyorsunuz?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne korkanç bir başlık öyle gidecek gibi deli

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> aranızda bulunduğum kısa dönem içerisinde bana da çok yardımın dokundu sağ olasın neyse ki gitmiyormuşsun bir yere aramızdasın hala önemli olan bu uamrım tekrardan grevine geri döner layıkı ile devam ettirirsin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...