İçeriğe atla

yerli dizi Güneşin Kızları

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Hikaye

Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı, Selin ve onlardan iki yaş küçük Peri ile kendi hallerinde, mutlu bir hayat sürmektedirler. Derken, Güneş’in karşısına İstanbullu bir iş adamı olan Haluk Mertoğlu çıkar. Haluk ve Güneş birbirlerine âşık olurlar. Haluk’un kısa sürede evlenme teklifi etmesi, Güneş’i şaşkına çevirir. Güneş, teklifi kabul etmek ister ancak; ortada küçük bir sorun vardır. Kızları, henüz Haluk’un varlığından haberdar değildir. İkizlerden Nazlı, bu evliliğe külliyen karşı çıkar. Selin, hem annesi hem de kendisi için bu evliliğin çok iyi bir fırsat olduğunu düşünürken, en küçükleri Peri, annesini mutlu eden seçimin onu da mutlu edeceğini söyler. Nazlı’nın çıkardığı bütün sorunlara rağmen Haluk’un Güneş’ten vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

Güneş ve kızları Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşerler. Mertoğlu ailesinin hayatı, hiç de dışarıdan göründüğü kadar mükemmel değildir. Güneş'in kızlarının gelişiyle, tüm dengeler değişecek ve bütün sırlar ortaya dökülecektir.      

Künye

Yapım: Süreç Filmcilik

Yapımcı: İnci Gündoğdu, İsmail Gündoğdu

Uygulayıcı Yapımcı: Akın Topuz

Yönetmen: Sadullah Celen

Senaryo: Deniz Dargı ve Cenk Boğatur

Görüntü Yönetmeni: Yalçın Yadel

Sanat Yönetmeni: Hasan Doğan

Oyuncular:

Gizlenmiş İçerik

Emre Kınay (Haluk)

Gizlenmiş İçerik

Evrim Alasya (Güneş)

Gizlenmiş İçerik

Tolga Sarıtaş (Ali)

Gizlenmiş İçerik

Burcu Özberk (Nazlı)

Gizlenmiş İçerik

Berk Atan (Savaş)

Gizlenmiş İçerik

Hande Erçel (Selin)

Gizlenmiş İçerik

Miray Akay (Peri)

Gizlenmiş İçerik

Meltem Gülenç (Rana)

Gizlenmiş İçerik

Funda İlhan (Sevilay)

Gizlenmiş İçerik

Teoman Kumbaracıbaşı (Ahmet)

Gizlenmiş İçerik

Uzay Kanat Heparı (Mert)

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 61
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

İlk bölümünü izledim gayet güzeldi ama ikinci bölümü izlemedim henüz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Hangi gün yayınlanıyordu bu?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

geçen misafirin küçük kızı geldi, bunu izliyordu kapatta diyemedim ufak diye, kıvrıldım yanına izledim bende. beğendim valla devam ederim izlemeye

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 bolum oldu halen Haluk'u cozebilmis degilim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dizide emre kınay'ın oğlu emre kınay'a sen hastasın tedavi olman lazım falan dedi dün. Merak ettim orda. Daha önceki bölümleri izlememiştim ama dünkü bölüm ilgimi çekti [emoji38][emoji38]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emre Kinay'in oglu rolunde oynayan cocuk resmen tas

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oha 4. bolum fragmaninda Emre Kinay ogluna kirbac salliyo.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ilk bolumde de ustu kapali gostermislerdi. Haluk kapiyi kilitledi falan. Sonraki sahnede Ali'nin sirtinda kirbac izlerini falan gorduk.

Bu sefer bildigin kirbac salliyo Haluk. Vay be.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk bölümde'de o sarı karı (ali'nin annesi) haluk sinirlenince bu evliliği yürütebilecek misiniz gibisinden bir şey söylemişti, bu haluk'u christian grey'den ilham alıp mı düşündüler ne oldu ayıkmadım ama, eğer öyleyse hiç olmamış :k

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk bölümde'de o sarı karı (ali'nin annesi) haluk sinirlenince bu evliliği yürütebilecek misiniz gibisinden bir şey söylemişti, bu haluk'u christian grey'den ilham alıp mı düşündüler ne oldu ayıkmadım ama, eğer öyleyse hiç olmamış :k

İlk bölümü izlediğimde bu bildiğin yerli Grinin Elli Tonu olmuş demiştim.

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...