İçeriğe atla

Ben de geldim ki

elayz

Pinlenen İletiler

Akdeniz'in incisi Mersin'den hepinize merhaba arkadaşlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> buraya değerli bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim sağ olsunlar yöneticiler de katılım isteğimi geri çevirmeyip kabul ettiler.

Eliz ben Lübnan olarak aranızda bulunmaktayım müzik ve Eurovision tutkunu olduğumu söylememe gerek yok sanırım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> müzik dışında kahve ve çikolata bağımlısıyım gerçek bir balık burcuyum (şizofren falan değilim hislerim güçlü sadece en başından söyleyim de

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ) sanırım fazla konuştum umarım güzel vakit geçiririz birlikte herkese bol şans yarışmalarda görüşmek üzere

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> seni burada görmek çok güzel.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba tekrardan çooık teşekkür ederim ilginiz ve sıcak karşılamanız için beni de aranıza kabul ettiğiniz için tekrardan ayrıca teşekkür ederim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Eveett Arap baharı yaşatacağız sizlere

Gizlenmiş İçerik

umarım memnun kalırsınız

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoş buldum Uğur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...