İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2016 : Joe and Jake - You're Not Alone

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 258
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

UK iyi şarkı yollayınca ilk 5 bile yaptı yani kötü şarkılar yani kötü demeyeyim de kötü sonuç alacağı belli şarkılar yolluyor, son 5'te kalıyor. Mesela Engelbert yerine daha genç biri hafif İngiliz aksanıyla söyleseydi daha iyi bir derece alırdı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Yine Beğenicem Sanırım Uk Yİ

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
adamlar müziğin futbolun herşeyin hakimi şu ... yarışmada hep sonlarda ezilio ayar oluyorum 

dipnot hollanda o gruptan memelerini sallayarak çıkar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

futbolda hakim değil şu an rezalet hatta

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sadece dünyanın en iyi ligi onlarda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni geçirecekler BBC'nin başına 4 yılda BK'YI UÇURURUM.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...