İçeriğe atla

İsveç 2016 : Frans - If I Were Sorry

Uğur

PUANINIZ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 570
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

evet nerede kalmıstık heh bu şarkı zimörlövün hirosunu baya bi çarpar bi saatlerce kendine gelemez ondan sonra kaç parçaya böler bilemem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet nerede kalmıstık heh bu şarkı zimörlövün hirosunu baya bi çarpar bi saatlerce kendine gelemez ondan sonra kaç parçaya böler bilemem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Aynen öyle.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Youniverse'ü de seviyorum ben fakat Human kazanmalı kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi tane bile İskandinav favorim yok bu sene

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> İsveç bu ızdıraba son vermeli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an için sadece Constellation Prize'ı destekliyorum ama dinledikçe seveceğim çok şarkı var baya kaliteli bir yıl oldu bence 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an için sadece Constellation Prize'ı destekliyorum ama dinledikçe seveceğim çok şarkı var baya kaliteli bir yıl oldu bence 

Gizlenmiş İçerik

2009'dan beri şöyle ya da böyle takip ederim ama benim gördüğüm en dandik MF idi bu sene. 9-10 şarkı harici o kadar kötüydü ki kötü şarkılar patır patır döküldü ve aradan sıyrılamadı. Çok kötü bi MF'den, gayet iyi bi final listesi çıkmış oldu. 2. şanstan yine berbat şarkılar gelme ihtimali var tabii.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkılar cidden kötüydü. İsveç halkı hep ters köşe yapan bir halktı benim için ama hiç bu sene öyle bir şey olmadı. Eşit denge yapılmış gibiydi zaten 1 tane kesin final dediğin şarkı, 1 tane aralarından sıyrılır, 2 eh fena değil, 3 berbat şarkı vardı yarı finallerde. Finale çıkanlar şuana kadar gayet iyi ama final iyi gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...