İçeriğe atla

San Marino 2016 : Serhat - I Didn't Know

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 136
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

bu ne beee şarkı mı söylemiş sohbet mi etmiş fonda müzik müzik olmasa kendi kendine konuşan biri gibi duracak çok sohbetvari olmuş sevemedim pek

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20"> zaten pekte umudum yoktu beklediğim gibi oldu. 

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Of cok merak ettim sarkiyi disardayim dinleyemiyorum o kadar mi berbat be

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok merak etme bence acele etme dinlemek için işlerini hallet aklına gelirse dinlersin dinlemezsen de çok bir şey kaybetmezsin bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">@Uğur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Of cok merak ettim sarkiyi disardayim dinleyemiyorum o kadar mi berbat be

Gizlenmiş İçerik

Çok kötü bundan kötü şarkı gelemez berbat

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biri şuna önce ingilizce öğretsin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

sözlere bak şarkının.

Gürcistana yeni rakip geldi:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Hem şarkıcı hem de besteci bazında temsil ediliyoruz. Her şeye rağmen bayrakları asalım biz.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence toplayabilirz bayrakları olmamış bu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu rezalete bayrak asacagima Birsen Ucar'a asarim valla.

Gizlenmiş İçerik

BU NE KEPAZELIK BU NE REZALET BE

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya çok fazla müzikal filmde oynamak istiyor ya da çocukluğunda fazla doz Orson Welles aldı

Gizlenmiş İçerik

Şaka bir yana şarkı kötü tamam ama Gürcistan'dan Belçika'dan İspanya'dan falan daha güzel bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkının kıytırıklığını geçtim ama o İngilizce nedir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> 

Bundan sonra komik video diye Sevtap Perman'ı değil, bunu paylaşırız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...