İçeriğe atla

Rusya 2016 : Sergey Lazarev - You Are The Only One

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

bu sene sergey kazanamazsa kendimi intihar edecegim biktim artik favorilerimin hic biri kazanamiyor

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Homofobik Rusya güya homo olmayan yarışmacı sokmuş. 

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eurovision'a iddialı şarkı yapmaya çalışınca gerçekten çok "yapmacık" bir şarkı oluyor. bu da öyle benim için. tamam berbat değil kabul ediyorum ama favori denebilecek bir yanı yok bence.

ayrıca video klipten anladığım kadarıyla bunda da bir mans özentiliği var

Gizlenmiş İçerik

bu sene biraz abarttı ülkeler geçmiş yarışmanın birincisinden örnek alma olayını

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gayet güzel bi şarkı.

Gizlenmiş İçerik

Ülkesinin de Rusya olduğunu düşünürsek alacağı derece az çok ortada bence.

8 verdim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı kazanırsa bir önceki Rusya birinciliğinden bu yana en kötü birinci olacak kanımca. Kazanırlarsa herkes sakallı sakallı trans kadınlar yollasın Rusya'daki yarışmaya da çekilmek zorunda kalsınlar sonraki sene.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2008'deki Rusya birinciliği bana göre tam anlamıyla trolldü. 2015 yılında da Million Voice'un birinciliğe oynayacağı aklımın ucundan geçmemişti.

Artık diyorum ki ecuk hoş bi şarkıyla demek ki hep 1. olcaklar

Gizlenmiş İçerik

İnşallah olmazlar tabi. Bu yorumumu fan balonu olarak falan değerlendirmeyin, oyarım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...